Lauljatar Rosanna Lints vajab vähemalt seitset unetundi

Lauljatar Rosanna Lints vajab vähemalt seitset unetundi

Saatest “Eesti otsib superstaari” tuntuks saanud lauljatar Rosanna Lints, kes on ka bändi POP Maniacs üheks solistiks, on alati armastanud kaua magada. Buduaar küsis Rosanna käest, kui kaua vajab kaunitar ööpäevas und, et end täiesti väljapuhanuna tunda ja kas tal on olnud probleeme ka unetusega.

Saatest “Eesti otsib superstaari” tuntuks saanud lauljatar Rosanna Lints, kes on ka bändi POP Maniacs üheks solistiks, on alati armastanud kaua magada. Buduaar küsis Rosanna käest kui kaua vajab kaunitar ööpäevas und, et end täiesti väljapuhanuna tunda ja kas tal on olnud probleeme ka unetusega.

Selleks, et end hommikul rõõmsa ja väljapuhanuna tunda, piisab Rosannale seitsmest unetunnist. “Seitse tundi puhast und on minu jaoks miinimum, võimalusel magan muidugi kauem, aga kiire elutempo tõttu pole see kahjuks alati võimalik,” ütleb Rosanna ning lisab veel: “Olen kindlasti öö-inimene. Pigem meeldib mulle hilja ärgata ja hilja magama minna.”.

Paljude jaoks on unetus üheks suuremaks probleemiks, miks enesetunne järgmisel päeval kehvapoolne on, Rosannal seda muret õnneks ei ole. “Ma võin tõesti öelda, et insomniaga pole ma kunagi võitlema pidanud.”

Karin Karu