Leonardo DiCaprio on kihlatud! FOTOD

Leonardo DiCaprio on kihlatud! FOTOD

Hollywoodis üheks kõige ihaldusväärsemaks poissmeheks tituleeritud Leonardo DiCaprio on 40aastane, kuid pereloomisele pole ta siiamaani mõelnud. Pigem on Leonardo alati eelistanud erinevate naiste seltskonda! Nüüd on see eluperiood aga läbi – Leonardo DiCaprio võtab naise!

Hollywoodi üheks kõige ihaldusväärsemaks poissmeheks tituleeritud Leonardo DiCaprio on 40aastane, kuid pereloomisele pole ta siiamaani mõelnud. Pigem on Leonardo alati eelistanud erinevate naiste seltskonda! Nüüd on see eluperiood aga läbi – Leonardo DiCaprio võtab naise!

Leonardo ja temast 15 aastat noorem modellist pruut Kelly Rohrbach (25) on kihlatud. Allika väitel tegi Leonardo oma kallimale abieluettepaneku täiesti spontaanselt ja kihlasõrmust tal taskus ei olnud. Paar veetis aega romantilisel õhtusöögil New Yorgis, nad jõid punast veini ja nautisid teineteise seltskonda. Ühel hetkel ütles Leonardo Kellyle, et ta tahab temaga elu lõpuni koos olla ja et tal on tõsi taga. Sellele järgnes abieluettepanek, mis sai jaatava vastuse.

Arvatakse, et põhjus, miks Leonardo oma habeme hiljuti maha ajas, on samuti seotud Kelly’ga, nimelt talle see lihtsalt ei meeldinud.

Millal pulmad toimuvad, seda on raske öelda ja muidugi ei tähenda kihlus seda, et nad elu lõpuni kokku jäävad, kuid suure tõenäosusega jõuavad meediasse varem või hiljem ka pildid kihlasõrmusest!

Kelly tegeleb lisaks modellindusele ka näitlemisega ning ta on kaasa teinud ka menuseriaalis “Two and a Half Men”. Kes selle noore naise tegemiste kohta rohkem teada tahab, siis sellest saab lugeda siin.

Allpool on väike galerii, kus on pilte Leonardost ja Kelly’st koos ning mõned fotod ka naisest eraldi!

 

 

Allikas: redbookmag.com