Liis Lass: karsklasi ma eriti ei usalda ja napsimehe tunnen ka kaugelt ära!

37 kommentaari
Liis Lass: karsklasi ma eriti ei usalda ja napsimehe tunnen ka kaugelt ära!

Rubriik „Poolt või Vastu”. Sel korral jagab Buduaariga oma arvamusi laulusõnade autor ja kolumnist Liis Lass.  

Rubriik „Poolt või Vastu”. Sel korral jagab Buduaariga oma arvamusi laulusõnade autor ja kolumnist Liis Lass.

 

Suitsetamine – Vastu. Haiseb vastikult ja on ilmselgelt ebatervislik. Minust on see halb komme õnneks kauge kaarega mööda läinud. Samas olen õppinud aja jooksul sõpru ja sõbrannasid selle harrastuse praktiseerimise eest mitte nokkima – las see jääb nende perearstidele.

Ilukirurgia – Kes julgeb ja vajalikuks peab, lasku käia. Suurte sünnimärkide koht pole ju näos ja naine tunneb ennast büstikamana tõenäoliselt paremini kui pesulauana. Olen ise käinud kosmeetilises laserravis ja otsustasin breketitega kikusid kohendada, kuid muude näitajatega olen siiani veel üsna rahul.

Euroopa Liit – See küsimus on kaheksa aastat ajast maas aga Eesti jaoks on liikmelisus ainuke võimalus ja suurte liitriikide teke geopoliitilisest seisukohast vältimatu. Isiklik eelistus on pigem liituda lääne kui idaga. Loodame, et elu läheb nõnda, et viimane variant on igaveseks välistatud.

Homoabielud – Pean veel natuke mõtlema.

Surmanuhtlus – Ainult sajaprotsendiliselt tõendatud süü korral, kui toime on pandud raske tahtlik kuritegu. Vangide vanglas veedetud aja elukvaliteedi arvelt tuleks tugevdada hoopis vabanenud vangide järelvalvet ja rehabilitatsiooni – ja see võiks olla eluaegne.

Solaarium – Pole kaua aega solaariumis käinud, aga ükskord keset külma talve läksin küll ja korraks oli isegi täitsa hea ja soe. Üldiselt kehtib siin mõõdukuse reegel, et nii palju kui vajalik ja nii vähe kui võimalik.

Alkohol – Hea Provence´i vein romantilise õhtusöögi juurde või kuldne külm Prosecco kuumal suvepäeval on ju täitsa mõnus. Karsklasi ma eriti ei usalda ja napsimehe tunnen ka kaugelt ära, seega kusagil seal keskel peitubki hea joogi õige nautimise saladus.

Hasartmängud – Minu jaoks võõras teema – ma isegi ei oska pokkerit mängida. Mind on üritatud õpetada, aga olen alati keeldunud. Raha teenimiseks on see minu meelest väga ebaseksikas viis.

Rämpstoit – Rämpstoit on natuke üledramatiseeritud väljend. Toit on toit ja pole see burksisai kuigi palju saatanlikum kui vana hea Kirde sai. Taimetoitlasena söön ehk keskmiselt tervislikumalt, kuid samas ei näe ma põhjust headest friikatest, majoneesikastmest, ketshupist, kartulikrõpsudest, kokakoolast ja muust sarnasest äraütlemiseks. Haitil elavad õnnetud inimesed mudakookidest ja selle kõrval tunduvad eurooplaste toitumisprobleemid korralike pseudoteemadena. Söö, mida tahad, vaata, kuidas sulle mõjub ja tee omad järeldused. Lihtne.

 

Annett Grossfeldt

 

 

Sarnased artiklid