Liis Lass: See eestlaste pirin hakkab närvidele!

57 kommentaari
Liis Lass: See eestlaste pirin hakkab närvidele!

Viimasel ajal on aina rohkem kurdetud selle üle, et eestlased rändavad meie pisikesest riigist välismaale õnne otsima. Eelkõige just noored, kes lähevad siis kas õppima või seljakott seljas rändama. Millest sellised otsused? Kes või mis võib selle põhjustajaks olla?  Arvamust Buduaarile jagas kaunitar Liis Lass.

Viimasel ajal on aina rohkem kurdetud selle üle, et eestlased rändavad meie pisikesest riigist välismaale õnne otsima. Eelkõige just noored, kes lähevad siis kas õppima või seljakott seljas rändama. Millest sellised otsused? Kes või mis võib selle põhjustajaks olla? Arvamust Buduaarile jagas kaunitar Liis Lass.

Liisi sõnul valitseb eestlaste seas üksmeelselt masendav õhkkond ja paljud ei talu seda ning seetõttu lahkuvadki. „Mujal riikides on inimesed sõbralikumad, lahkemad, eneseteostamisvõimalused suuremad ja suhtumine initsiatiivi soosivam kui Maarjamaal. Siiski tuleb mainida, et ka Eestis muutuvad inimesed tasapisi tolerantsemateks ja kui suudame säilitada ka hea ettevõtluskeskkonna, siis ei pea me ehk kunagi selle väljarände pärast muretsema,“ lausub ta.

Kaunitar ise elab poole kohaga mujal, seega teab, millest räägib, kuid tunnistab, et Eestimaad armastab ta alati. „Eesti on ikka armas ja kui nende väikeste miinuste juures silm kinni pigistada, võib leida siit nii mõndagi mõnusat. Praegusel eluhetkel aasta otsa Tallinnas kükitada ma kindlasti ei viitsiks, see eestlaste pirin hakkab närvidele,“ räägib Liis Buduaarile.

Buduaar.ee