Loe intervjuud! Reedel, 22. märtsil esilinastub pööraselt lõbus seiklus “Tüdrukute salajutud”

Loe intervjuud! Reedel, 22. märtsil esilinastub pööraselt lõbus seiklus “Tüdrukute salajutud”

Reedel, 22. märtsil esilinastub Solarises ning Coca-Cola Plazas pööraselt lõbus seiklus “Tüdrukute  salajutud”. Kuna tegu on pööraselt lõbusa ning samas ka romantilise komöödiaga, siis esitleme teile lühikest intervjuud suurepärase näitlejanna Olesia Sudzilovskajaga. Filmis mängib ta vallatu iseloomuga lauljannat, kes ei kiirusta oma saladusi jagama ka kõige lähedasemate sõbrannadega. Päriselus on tegemist aga vägagi avameelse inimesega.

Reedel, 22. märtsil esilinastub Solarises ning Coca-Cola Plazas pööraselt lõbus seiklus “Tüdrukute  salajutud”. Kuna tegu on humoorika ning samas ka romantilise komöödiaga, siis toome teieni lühikese intervjuu suurepärase näitlejanna Olesia Sudzilovskajaga. Filmis mängib ta vallatu iseloomuga lauljannat, kes ei kiirusta oma saladusi jagama ka kõige lähedasemate sõbrannadega. Päriselus on tegemist aga vägagi avameelse inimesega.

Filmi „Tüdrukute salajutud“ režissöör Karen Oganesjan rääkis, et filmis on palju tõsielul põhinevaid sündmusi ja juhtumisi näitlejate endi elust. Kas ka tegelaskuju Lada sai eeskuju sinu enda elust?

Kui me tüdrukutega kokku tulime ning lugesime stsenaariumit, jätsime kõik naljaka alles, kuid täiendasime seda anekdootitega ning naljakate juhtumitega meie endi elust. Seepärast ongi filmis ka meie endi saladusi, kuid need on tsenaariumis adapteeritud.

Räägi võtetest Mallorcal. Mis jäi kõige enam meelde? Kas oli raskusi? Tean, et teil oli üsna tihe graafik seal.

Jah, filmisime üsna tihedalt, aga tingimused olid suurepärased. Muidugi sellest, et meil hotellis on bassein, sain teada alles teise nädala lõpus. Lõpuks ma ei jõudnudki sinna, sest hilja õhtul kui võtted lõppesid, läksime hoopis mere äärde suplema. Me ei kartnud isegi meduusidelt kõrvetada saada. Avastasime kauneid paiku ning tõdesime, et sellist Hispaaniat polnud me varem näinud.

Sa oled väga avatud inimene, kuid kas on midagi, millest eelistad vaikida?

Ma olen vägagi jutukas ning olen pigem harva tasa. Kuid siiski on asju, millest tüdrukutel ei tasu rääkida. Midagi peab ka endi teada jätma. Aga üks asi, millest tuleb alati rääkida, on armastus lähedaste inimeste vastu. Seda ei tohiks kunagi homse varna jätta. Samuti olen õppinud, et ka probleemidest tuleb rääkida.

Filmis “Tüdrukute jutud” on sul palju sõbrannasid. Kas sul on ka päris elus selliseid sõbrannasid, kelle poole pöörduda nii mures kui ka rõõmus?

Õnneks on mul selline sõbranna. Täielikult saan aga usaldada vaid oma ema.

Sa oled mänginud ekraanil striptiisitari, teenijannat, laagri järelvaatajat, stjuardessi, mõrvarit, ajakirjanikku ning kohtunikku. Keda sa järgmiseks sooviksid mängida?

Mul on üks unistus küll, kuid ma ei soovi sellest rääkida, kuna kardan, et siis ei lähe see täide. Pealegi on väga raske näitleja ametis midagi ette planeerida.

Kes on su kõige suurem kriitik?

Ema. Ta on äärmiselt tark ja elukogenud naine. Ta ei anna nõuandeid, kuid oskab kuulata. Ta teab, et juba lapsepõlvest alates ei tohi mulle öelda sõna „ei”. Ta oskab teha nii, et pärast temaga rääkimist on mul alati suur elujanu ning tahan peret ning lapsi. Kõik on jälle helgem. Andku jumal talle vaid tervist!

 

Pööraselt lõbus seiklus “Tüdrukute  salajutud” esilinastub juba 22. märtsil.