Madis Räästas osaleks saates ”Tantsud tähtedega”

Madis Räästas osaleks saates ”Tantsud tähtedega”

Madis Räästas on üks nendest, kes osales 5 aastat tagasi tõsielusarjas „Baar.“ Uurisime Madise käest, mida ta õppis sellest ning mida soovitab teistele, kes soovivad osaleda tõsielusarjas.

Madis Räästas on üks nendest, kes osales 5 aastat tagasi tõsielusarjas „Baar.“ Uurisime Madise käest, mida ta õppis ning mida soovitab teistele, kes soovivad osaleda tõsielusarjas.

„Õppisin „Baari“ sarjast väga palju baarinduse ja teeninduse kohta, mis on hiljem igati kasuks tulnud.“ Ajapikku sai talle ka selgeks, et ei tasu kõike valjult välja öelda, mis pähe tuleb. „Kõik inimesed teadsid iga sammu, mis tegime, see pani mind enda privaatsust hindama,“ meenutab mees.

Saatesse läks Madis sellepärast, et „Baari“ reklaam oli ahvatlev, ja muidugi ka edevuse pärast. Kõige paremaks mälestuseks peab Madis saates olnud inimesi, kellega tutvus. Samuti on tal erksalt meeles Angelika poolt kingitud RIFF´i kinkekaart ning saatest saadud nimi Baari-Madis.

Tõsielusarjad, millest Madis kaaluks osa võtta, oleks  Ameerika seiklusterohke tõsielusari „The Amazing Race“ ning Eesti saadetest „Tantsud tähtedega,“ mille graatsilisus on teda võlunud. Teistele soovitaks ta osaleda saates „Eesti otsib Superstaari”, kust nii mõnigi võiks tuule tiibadesse saada, aga sarja „Buss“ tragöödiat ei ole kellelegi vaja.

„Inimesed, kes soovivad osaleda realitysaadetes, peaksid kindlasti korralikult läbi mõtlema, kas nad ikka tahavad seda. Algul paistab, et see on lihtne,aga nii see pole. Kõik pole kuld, mis särab,“ kommenteerib Madis Buduaarile.

Autor : Annika Ülejõe, Buduaar.ee toimetaja