Mairold Millert tantsusaate finaalist, Villu Parveti raamatust ja naistest

41 kommentaar
Mairold Millert tantsusaate finaalist, Villu Parveti raamatust ja naistest

Kauaoodatud pühapäevase finaalsaate “Tantsud tähtedega” eel püüdis Buduaar kinni tantsusaate hooaja kõige kompuma mehe Mairold Millerti, kes lubab, et nii tema kui Anna Levandi lähevad finaalitulle tantsu nautima, lootes, et see toob ka võidu. Lisaks kiidab Mairold ka Buduaari kirjastatud uut Villu Parveti raamatut “Seks, vein ja kutsikad”, mida andis talle lugeda tantsupartner Anna Levandi, ning tunnistab, et seda raamatut tasub lugeda ka meestel.

Kauaoodatud pühapäevase finaalsaate “Tantsud tähtedega” eel püüdis Buduaar kinni tantsusaate hooaja kõige kompuma mehe Mairold Millerti, kes lubab, et nii tema kui Anna Levandi lähevad finaalitulle tantsu nautima, lootes, et see toob ka võidu. Lisaks kiidab Mairold ka Buduaari kirjastatud uut Villu Parveti raamatut “Seks, vein ja kutsikad”, mida andis talle lugeda tantsupartner Anna Levandi, ning tunnistab, et seda raamatut tasub lugeda ka meestel.

Meie küsimusele, kas psühholoogiliselt on kergem hooaja esimene või viimane saade, tunnistas Mairold, et pinget ei olnud esimese saate eel ega ka finaali lävel. “Esimene saade oli täiesti rahulik. Ma ei mäleta, et mina või Anna oleksime kartnud. Kuidagi rahulikult läks, olime väga ensekindlad,” meenutab Mairold. “Finaalsaateks valmistumine on läinud ka kahtlaselt rahulikult. Pinge on maas. Meie show-tants tuleb midagi nii teistsugust, et ma naudin seda täiesti uut stiili.” Noormees tunnistab, et korra siiski sel hooajal valdas teda väike hirm väljakukkumise ees. “See oli 6. saade, kui lahkusid hoopis Stig ja Karina. Ma ei tea, mis seal saates nii väga oli, aga ma olin täiesti negatiivselt meelestatud terve päev. Õnneks kutsuti meid esimestena järgmisesse saatesse. Sealt edasi rahunesin uuesti maha ja nüüd enne finaali ongi kuidagi liiga rahulik olla. Arvan, et see on vaikus enne tormi. Eks näis, mis pühapäeval ärgates toimub,” naerab Mairold.

Tantsuproff tänab ja kiidab Annat, kes on algusest peale võtnud proovi ja esinemist südamega ja andnud endast kõik. “Kas sellest piisab? Seda me näeme pühapäeval.”

Mairold üllatab ja rõõmustab meid ka uudisega, et ta on põgusalt lugenud hetke populaarseimat naiste käsiraamatut “Seks, vein ja kutsikad”. Raamatu tõi talle tantsupartner Anna Levandi. “Anna tuli selle raamatuga trenni ja ütles, et tõesti hea raamat. Ja lasi mul kohe ühe peatüki lugeda, mis pidi siis täpselt minu kohta olema,” naerab Mairold. “Päris õudne oli lugeda, sest see tundus nagu täpipealt nii. Samas pani see kohe mõtlema, et tegelikult võiks mõnda asja enda juures muuta.” Mairold arvab, et see raamat polegi ainult naistele, vaid ka mehed õpivad sealt palju ja lubab raamatu ka endale seotada. “Arvan, et naised õpivad sealt meeste kohta päris palju. Seal on need meeste tüübid ikka päris täpselt ära toodud. Ma ei saa hetkel veel palju kaasa rääkida, sest olen lugenud vaid ühte peatükki, aga juba see oli väga realistlik.”

Raamatus ütleb autor Villu Parvet, et usaldusliku suhte puhul ei varja mees oma telefoni ja arvuti sisu naise eest. Kas Mairold on lubanud mõnel naisel oma telefoni ja arvutisse vaadata, või on see siiski liiga isiklik? 

“Ma arvan, et kui mehel pole midagi varjata, võib ta ju tõestuseks näidata oma sõnumeid ja kirju. Samas minu telefonis ja mailides on sobratud ka ilma küsimata. Sellist asja oli raske andeks anda, sest asjadest saadi 100% valesti aru ja see tekitas ainult probleeme. Mingisugune privaatsus võiks ikka jääda,” arvab Mairold. “Tegelikult võiks ikkagi oma partnerit nii palju usaldada, et selliseid asju tegema ei peaks, aga kui kaaslane on ikka mitu korda millegagi vahele jäänud, siis ma ei imesta, et on raske usaldada.”

Mairold arvab, et naised võiks paremini mõista seda, kui tähtsad on meestele nende sõbrad ja näha, et kõik mehed EI OLE ühesugused. “Tihtipeale paigutatakse mehed nii-öelda ühte või teise kasti. Ma arvan, et asi pole nii hull ja igas mehes on midagi unikaalset.”

Kui meestele peaks ilmuma sarnane raamat, mis aitab naisi paremini mõista, siis otsiks tantsusaate finalist vastust küsimusele, kuidas asju naistega mitte nässu ajada. “Kuidas käituda, kui sa kedagi väga-väga tahad, aga tundub kättesaamatu.” Mairold ütleb, et ta oskab väga hästi selliseid oma võimalusi vussi keerata.

 

 

Marge Rahu