Mari-Liis Aasmäe: abielu on mehe ja naise vaheline püha liit

Mari-Liis Aasmäe: abielu on mehe ja naise vaheline püha liit

Rubriik „Poolt või Vastu”. Sel korral jagab Buduaariga oma arvamusi kaunis lauljanna Mari-Liis Aasmäe. Poolt või vastu ja põhjendus!  

Rubriik „Poolt või Vastu”. Sel korral jagab Buduaariga oma arvamusi kaunis lauljanna Mari-Liis Aasmäe.

Poolt või vastu ja põhjendus!

Suitsetamine – Vastu. Lisaks enda tervisele kahjustame ka ümbritsevaid inimesi. Eriti kurb on vaadata noori emasid, kes isekusest ja hoolimatusest oma laste tervist kahjustavad.

Silikonrinnad – Poolt. Me elame üks kord ja kui keegi tunneb, et pole oma looduse poolt antud kehaga rahul, siis mõõdukas rinnasuurendamine on minu meelest vastuvõetav. Siiski pooldaksin rindade korrigeerimist peale sünnitamist, mitte enne.

Homoabielud – Pigem vastu. Iga inimene on omamoodi isiksus ja väärib õnne, kui arvan siiski, et abielu on mehe ja naise vaheline püha liit. Nii on see olnud ja võiks ka jääda. Kõik, mis toimub praegu, mõjutab ka tulevasi põlvkondi. 

Surmanuhtlus – Kurb, et meie seas elab inimesi, kes ei mõista, kui oluline on inimelu. Kui sa julged võtta teise elu, siis tuleb kanda ka vastutust. Maailmas on niigi liiga palju kurjust.

Solaarium – Kuna me elame Eestis, kus päikest on vähe, siis usun, et mõistlikud solaariumiskäigud tõstavad tuju ja annavad energiat. Oluline on arvestada oma nahatüübiga ning jääda normaalsuse piiridesse. Ilus kerge jume sobib igale inimesele, kuid need, kes on muutunud juba n-ö krõbekanaks, võiksid hakata asja mõistusega võtma. Suvel eelistan igal juhul loomulikku päikest solaariumile. 

Alkohol – Alkoholi mõju avaldub igale inimesele erinevalt. Usun, et kui inimene on õiges vanuses, siis on mõõdukas tarbimine sobiv. Aeg-ajalt aitab hea vein peale rasket tööpäeva lõõgastuda ja värske moijto mõjub kuumal suvepäeval samuti turgutavalt. Oluline on mitte liigtarbida. 

Hasartmängud – Väga ei poolda. Pole ise kokku puutunud ning usun, et ma pole millestki erilisest ilma jäänud. 

Turvaseks – Poolt. Enda ja partneri ohutus eelkõige. 

Elukindlustus – Poolt. Selle olemasolu aitab tagada turvatunnet ning ei tule kindlasti kahjuks. 

Vaktsineerimine – Poolt. Vaktsineerimine on siiski enda hoidmise ja kaitsmise huvides.

 

Annett Grossfeldt