Marko Kiigajaan ja Evelyn Sepp otsisid ühist elamispinda?

Marko Kiigajaan ja Evelyn Sepp otsisid ühist elamispinda?

Pärnust pärit võistlustantsija Marko Kiigajaan(22) on osalenud “Tantsud Tähtedega” kahes hooajas. 2008. aastal oli ta tantsupartneriks Evelyn Sepp ning 2010. aastal tantsis ta koos lauljatari Ithaka Mariaga. Marko rääkis Buduaarile, et tuntus võib tuua nii rõõmu kui ka tõepõhjata kuulujutte – näiteks arvati, et Marko ja Evelyn otsisid ühist elamispinda!
 

Pärnust pärit võistlustantsija Marko Kiigajaan(22) on osalenud “Tantsud Tähtedega” kahes hooajas. 2008. aastal oli ta tantsupartneriks Evelyn Sepp ning 2010. aastal tantsis ta koos lauljatari Ithaka Mariaga. Marko rääkis Buduaarile, et tuntus võib tuua nii rõõmu kui ka tõepõhjata kuulujutte – näiteks räägiti, et Marko ja Evelyn otsisid ühist elamispinda!

Pärast saadet pole enam Marko elu endine olnud, sest noort meest tuntakse tänaval ära ning tullakse isegi juttu rääkima. “Otseselt pole tuntus mind mõjutanud, küll aga pean tunnistama, et inimesed on hakanud rohkem ära tundma kui eelneval tantsusaate hooajal. On juhtunud, et võhivõõrad on õlale koputanud ning õnne ja edu soovinud. See on väga armas ja muudab alati tuju rõõmsaks. Kuulan alati ära kõik inimesed, kellel on midagi tarka ja arukat öelda.” 

Kuulsuse pahupooleks on aga kuulujutud, mida Marko ka omal nahal tunda on saanud. Näiteks levitati valeinformatsiooni nagu Marko ja Evelyn Sepp hakkavad koos elama. “Neid kuulujutte on ikka päris parajalt olnud. Võib-olla üks humoorikamaid oli kindlasti olukord, kui Evelyniga tantsusaates veel võistlesime, et siis „olla“ keegi „tark inimene“ kusagil näinud, et käisime koos endale ühist elamispinda vaatamas,” naerab ta. 

Marko suhtleb tegelikult mõlema tantsupartneriga siiani, kuid veidi rohkem siiski Mariaga. “Tegelikult saan Ithaka Maria ja Evelyniga siiani väga hästi läbi ning kui aega leiame, siis külastame isegi treeningsaali ning tuletame mõningaid tantsusamme meelde. Päris naljakas on niimoodi meenutada neid hetki, mis sai tantsusaate perioodidel läbi elatud. Pean tunnistama, et olen kogemuse võrra jälle targem. Sagedamini olen viimasel ajal suhelnud siiski Mariaga.” Suhteseisu hoiab noor võistlustantsija aga saladuses. “Olen parajalt hõivatud ning piisavalt vallaline, et oma toimetamiste ja tegemistega jõuaks edukalt ühele poole, sest neid on paraku väga palju!”

Tene Sommer