Mart Mardisalu tahab kuduma õppida

Buduaar Shoppingu talvenumbri meesteosas räägib alati stiilne Mart Mardisalu oma riietumisest ja rõivastiili kujunemist mõjutanud teguritest. „Armastan klassikalist meesterõivastust – hea kehasse ülikond, kvaliteetne triiksärk, ilus ja kallis lips, kindlasti pintsakule taskurätik".

Buduaar Shoppingu talvenumbri meesteosas räägib alati stiilne Mart Mardisalu oma riietumisest ja rõivastiili kujunemist mõjutanud teguritest. „Armastan klassikalist meesterõivastust – hea kehasse ülikond, kvaliteetne triiksärk, ilus ja kallis lips, kindlasti pintsakule taskurätik. Armastan kanda ka kikilipsu, mis, nagu Ivo Linna ja Toomas Hendrik Ilves on tõestanud, teeb mehe šikiks! Riietus peab alati olema laitmatu, puhas, korrektne. See vist mu stiil ongi”.
Muuhulgas tunnistab Mardisalu, et paneb tavaliselt järgmise päeva riided eelmisel õhtul valmis ja väga suure meeleolu kõikumise korral teeb hommikul riietusse korrektuure. „ Olen suur kudumite sõber”, tunnistab Mart. „ Vanas eas õpin kindlati kudumise ära ja hakkan endale kampsuneid ise tirazheerima”.

Loe täispikka lugu Buduaar Shoppingu talvenumbrist.