Märtsi Playboy kaanestaar on seksikas modell Dea!

Märtsi Playboy kaanestaar on seksikas modell Dea!

Täna üle Eesti poelettidele jõudnud Playboy märtsinumbri kaanel poseerib otse keset lumist metsa seksikas pesumodell, Võrust pärit kaunitar Dea Sumin.

Täna üle Eesti poelettidele jõudnud Playboy märtsinumbri kaanel poseerib otse keset lumist metsa seksikas pesumodell, Võrust pärit kaunitar Dea Sumin.

Uljas tüdruk osales 2007. aastal Miss World Estonia valimise telesaates. Tookord sattus missikandidaat paraja skandaali osaliseks, kui selgus, et neiu on enne konkurssi poseerinud fotodel läbipaistvas pesus.

Dea on osalenud mitmetel iludusvõistlustel, kuid omandab samas ka tõsiseltvõetavat juristiharidust. See pole veel kõik – kaunitar unistab ka relvaloast ja lennukipiloodi paberitest.

Playboy märtsinumbri üheks kaalukamaks looks on sisukas intervjuu maailmakuulsa haiglaseriaali Dr House peaosalise Hugh Laurie’ga. Karismaatiline britt räägib oma koha leidmisest Hollywoodis, kirest mootorrataste vastu ja seksisümboliks olemisest.

Rubriigis 20 küsimust vastab Tartu Rocki korvpallimeeskonna mängujuht George Tsintsadze. Ta räägib intervjuus grusiinide tulisest temperamendist, Eesti tüdrukute ilust ja sellest, miks tema kodumeeskonna käsi just hiilgavalt ei käi.

Toomas Verrev sukeldus naistepesu maailma, et endale selgeks teha, millist pesu on paslik oma kallimale kinkida. Kõik see, mis ta välja uuris, on igal mehel kasulik enne 8. märtsi saabumist läbi lugeda.

Sama autori sulest saab märtsinumbrist lugeda ka humoorikat novelli ehedast meestevahelisest tundest. Ootamatu on nii idee kui novelli lõpplahendus.

Värske Playboy annab häid soovitusi neile, kes otsustanud elus tervisliku lehekülje keerata. Toiduspets Kätrin Karu tutvustab mõnede levinud toitumispõhimõtete reegleid, mis aitavad kaalu alandada ja oma tervist turgutada.

Väliskaunitari lehekülgedel võib imetleda ühe maailma populaarsema modelli Joanna Krupa kauneid vorme. Peale modellitöö saab seda magusat poolatari näha ka filmides mängimas kõrvu Hollywoodi staaridega.

 

Toimetas Leemet Prits

Buduaar.ee Tegevtoimetaja