Meie kaunid finalistid on valitud! Evian SM 2012

32 kommentaari
Meie kaunid finalistid on valitud! Evian SM 2012

Veidi enam kui kuu on Buduaari veebis kestnud uute säravate hobimodellide leidmiseks konkurss Evian Summer Model 2012. Selle aja jooksul on kokku 142 kaunist, säravat ja julget naist üle Eesti lisanud oma väikese modelliraamatu meie lehele, et võita endale selle suve Evian Summer Model 2012 tiitel. Täna selgusid nende kenade modellihingega naiste seast 10 finalisti, kes pääsevad lõppvõistlusele, mis toimub 28. juulil Pärnu ööklubis Sugar.  

Veidi enam kui kuu on Buduaari veebis kestnud uute säravate hobimodellide leidmiseks konkurss Evian Summer Model 2012. Selle aja jooksul on kokku 142 kaunist, säravat ja julget naist üle Eesti lisanud oma väikese modelliraamatu meie lehele, et võita endale selle suve Evian Summer Model 2012 tiitel.

Täna selgusid nende kenade modellihingega naiste seast 10 finalisti, kes pääsevad lõppvõistlusele, mis toimub 28. juulil Pärnu ööklubis Sugar.

Buduaari tiimi päevad on täis pildistamisi, moeshow’sid, ürituste läbiviimisi ja esitlusi, kuhu me otsime abiks ilusaid, säravaid ja energilisi naisi. Sageli pole vajadust professionaalseid modelle kasutada, vaid otsime just kauneid teotahtelisi hobimodelle. Seepärast korraldame juba kolmandat aastat toetajate abiga suvist suurt hobimodellide konkurssi.

Esimese aasta tiitlivõitja Marta Ojandu sai meie võistluse läbi tuule tiibadesse ja sõitis Lõuna-Koreasse modellitööd tegema. Loe SIIT. Aasta 2011 Evian Summer Modeli võitja Mari-Liis Suvi’ga intervjuud saab lugeda SIIT. Eelmise aasta finalistid olid kaasatud paljudesse toredatesse projektidesse nii ajakirja erinevates modellitöödes kui ka moeshow’del ning meie head toetajad pakkusid oma lemmikutele aasta läbi erinevaid võimalusi toodete esitlemisega lisaraha teenimiseks.

Evian Summer Model 2012 finalistidega kohtume juba enne finaalüritust fotostuudios, kus leiab aset nende esimene reklaamfoto loomine. Tulemusi saavad juba kõik, kes tulevad Pärnusse kaasa elama, oma silmaga plakatitelt näha.

Kõige tähtsama tiitli – Evian Summer Model 2012 võitja – esimeseks modellitööks saab Buduaari järgmise ajakirjanumbri moeseerias esimodelliks olemine. Peatoetaja Evian lennutab võitja moe- ja romantikapealinna Pariisi. Võitja kingikottides leidub Buduaari poolt Guess’i ehteid ja Morgan’i käekell ning üle 1500 € väärtuses moe- ja ilutooteid. Auhinnad on välja pannud Babyliss, Antonio Banderas Fragrances, Bella Oggi, Wella, Maxeylash, Risskio. Vaata täpsemalt SIIT

Kõiki finaliste ootab toetajatelt kingikotike ning nende erilistele lemmikutele eriauhind, mis on veelgi rikkalikum.
Selle kauni suve kaunid finalistid – esmalt 5 veebihääletusel kõige enam kõrgemaid hindeid saanud finaalüritusele pääsejat:

Gerli     Kodulinn: Rapla            Kristiine  Kodulinn: Kuressaare

Krista    Kodulinn: Tartu           Karina   Kodulinn: Valga

Triinu Liis   Kodulinn: Tallinn

Eviani ja Buduaari žürii soovib finaalvõistlusel lisaks kohata 5 järgmist silmapaistnud kandidaati:

Daria  Kodulinn: Tallinn          Marju  Kodulinn: Pärnu

Karina  Kodulinn: Tallinn          Rebekka   Kodulinn: Rapla

Liis   Kodulinn: Türi

 

Täname kõiki 142 säravat ja julget osavõtjat!