Mel B seksikas foto rinnavähi-kampaanias sai raevuka kriitika osaliseks! Link pildile

31 kommentaar
Mel B seksikas foto rinnavähi-kampaanias sai raevuka kriitika osaliseks! Link pildile

Ansamblist Spice Girls tuntud Melanie Browni foto kampaanias, mille eesmärgiks on suurendada naise teadlikkust rinnavähist, on saanud raevuka arvutuse osaliseks.

Ansamblist Spice Girls tuntud Melanie Browni foto kampaanias, mille eesmärgiks on suurendada naise teadlikkust rinnavähist, on saanud raevuka arvustuse osaliseks.

Kurvikas Melanie B tahab oma keha hea asja nimel ära kasutada, poseerides rinnavähi teadlikkust suurendavas kampaanias. Pilt jäljendab Janet Jacksoni kuulsat fotot aastal 1993 ajakirja Rolling Stones kaanel, kus lauljatar poseerib palja ülakehaga, mehe käed rindu peitmas. Hiljutises Suurbritannia ajakirjas Cosmopolitan peidab Melanie rindu tema abikaasa Stephen Belafonte.

Ajalehe Daily Mail sõnul peab Melanie kampaanias osalemist oluliseks ka talle osaks saanud kogemuse tõttu.

”Leidsin 17-aastaselt kühmu ona rinnast. Olin šokeeritud, kuid midagi ei leitud. Olen sellest ajast peale oma rindu siiski regulaarselt kontrollinud,” rääkis ta.

Kõik ei saa Melanie`st siiski aru.

”See oli kui meeleheitel Playboy foto tema karjääri edendamiseks,” ütles Angela Epstein Daily Mailis. Kriitika Melanie kampaania vastu sai Briti meedias laialdast tähelepanu.

”Rinnavähk on puudutanud kahte minu õde ja tappis mu ema, kui too oli vaid 47-aastane. Haigus on šokeerinud kogu meie perekonda ja Mel B seksikas foto ei saaks olla solvavam,” kirjutas Epstein. ”Kas ta teab, mis tundega vaatavad rindadest ilmajäänud naised tema kirurgiliselt muundatud tisse ja seda rinnavähi kampaania raames? Õde ütles, et kui oled saanud rinnavähi diagnoosi, siis sellest on välimus, seksikus ja ilu väga kaugel. Inimene võitleb ellujäämise nimel, pere tõttu.”

Epstein vihastas ka Stephen Belafonte kommentaari peale, kus mees räägib, et kontrollib naise rindu meeleldi, sest see on lõbus.

”Rindade kontrollimises pole midagi seksikat ega lõbusat,” sõnas Epstein.

Ta andis lauljatarile nõu, et üritus oleks palju asjalikum ilma Belafonte abita. Lisaks suunaks ta Melanie tegelike rinnavähi all kannatavate või sellest lahtisaanud naiste juurde.

Vaata Melanie pilti siit

 

Buduaar.ee