MELISSA MCCARTHY PALJASTAS üllatava nipi, kuidas ta üle 20 kg kaalust alla sai

MELISSA MCCARTHY PALJASTAS üllatava nipi, kuidas ta üle 20 kg kaalust alla sai
themoviedb.org

Mitmetest komöödiafilmidest tuntud näitlejatar Melissa McCarthy on varasemates intervjuudes rääkinud, et Hollywoodis töötades on ta kogenud palju survet olla peenike ning veetnud minevikus ohtralt aega muretsedes oma keha pärast.

Mõned aastad tagasi võttis Hollywoodi staar McCarthy kaalust alla 22 kilo üsnagi lihtsa nipi abil. Nimelt muutis naine oma mõtlemist. “Ma lõpetasin muretsemise oma kaalu pärast. Selles on midagi vabastavat, et sa ei ole koguaeg nii närviline ja ei mõtle oma kaalu peale. Kummalisel kombel on see toiminud,” sõnas ta.

Melissa arvas, et kaalukaotuse põhjuseks on ka igav elu. “Sa ei tee midagi lõbusat, vaid lähed juba 19.30 magama. Samuti hoian oma koduse elu lihtsana. Ärkan juba kell 4 hommikul. Valmistan hommikusöögi, viin koerad välja jalutama ning panen ennast ja oma lapsed päevaks valmis.”

Staar lisas ka igapäevase liikumise osakaalu ja see on aidanud tal kehakaalu kontrolli all hoida.

Melissa McCarthy mängib peaosa filmis “Kas suudate mulle andestada?” Film räägib Lee Israel`ist, kes teenib elatist kuulsuste elulugusid kirjutades. Ühel hetkel ei avaldata enam aga tema raamatuid ning sõbra Jacki õhutamisel asub ta pettusega raha teenima. Tema sulest hakkavad ilmuma väljamõeldud kirjad kuulsustelt. Filmi saab näha Go3 voogedastusplatvormil SIIN. 

Sarnased artiklid