Milline näeb välja Buduaari endise kaalulangetaja Kristi sünnipäevalaud?

Milline näeb välja Buduaari endise kaalulangetaja Kristi sünnipäevalaud?

Buduaari kaalulangetaja Kristi Lumera, kes algul kaalus 90 kg, suutis tänu iseenda jõupingutustele ja Buduaari abile saavutada endale seatud eesmärk. Nimelt vaatab nüüdsest peale kaalule astudes vastu number 65! Kristi ja Buduaari koostööst on nüüdseks neli kuud möödas ning kuna Kristil oli eile sünnipäev, otsustas Buduaar uurida, kuidas neiu seda tähistab, milliseid sööke sünnipäevalauale paneb ja muidugi ka seda, kas kehakaal on endiselt kontrolli all.

Buduaari kaalulangetaja Kristi Lumera, kes algul kaalus 90 kg, suutis tänu iseenda jõupingutustele ja Buduaari abile saavutada endale seatud eesmärgi. Nimelt vaatab nüüdsest peale kaalule astudes vastu number 65! Kristi ja Buduaari koostööst on nüüdseks neli kuud möödas ning kuna Kristil oli eile sünnipäev, otsustas Buduaar uurida, kuidas neiu seda tähistab, milliseid sööke sünnipäevalauale paneb ja muidugi ka seda, kas kehakaal on endiselt kontrolli all.

Kas tähistad sünnipäeva rahulikult lähedastega või plaanid midagi suuremat?

Olen mitmetel aastatel olnud enda sünnipäeva ajal Eestist ära ja ka tänavu oli minu esialgne plaan sõita oma sünnipäevaks soojemasse kliimasse mõnede lähedaste inimestega, aga sihtkoha tänased rahutused sundisid plaane ümber mõtlema. Reisiplaanide tõttu olin selle aja enda jaoks töökohustustest vabaks organiseerinud ja seega õnnestus mul siiski Tallinnast ära sõita ja tähistada sünnipäevaeelsel õhtul saabuvat sünnipäeva perekonna seltsis ja täna, kui on minu sünnipäev, on mul au kostitada mõningaid sõbrannasid. Suurt tähistamist ei plaani, pigem tähistan sünnipäeva erinevatel aegadel, erinevate pisemate seltskondadega. Tänaste plaanide kohaselt tähistan sünnipäeva veebruari teise pooleni, nii et pidustusid ikka jagub, mille üle saan vaid rõõmustada.

Kuidas on sinu sünnipäeva söögilaud muutunud võrreldes selle ajaga, kui sa veel Buduaari kaalulangetamisprogrammi läbi polnud teinud?

Arvan, et minu söögilaud on nii argipäeval kui ka pidupäeval varasemaga võrreledes igati tervislikum ja mu käsi ei suuda tõsta korvi chipse või kartulisalatit või coca colat jne., mis varem oli justkui tavaliseks osaks sünnipäevalaual. 

Milliseid sööke hetkel enim armastad teha ja mida võib ka sinu sünnipäevalaualt leida?

Olen harjunud sööma tavalisel päeval korralikul söögikorral sooja toitu ja kõrvale kindlasti ka midagi värsket. Tänagi on mul raske seda “mustrit” purustada ja nii lähebki – kõik minu külalised said ja saavad sooja roa ning head-värsket-maitsvat salatina, aga ka magusa suutäie ning omal soovil suurema või väiksema alkoholisisaldusega jooki. Täna, kui olen sünnipäevalainel, saangi öelda, et erinevatel pidupäevadel pakun erinevate variatsioonidega head ja paremat köögiviljade ja kana näol ning näiteks rohelist salatit punaste silmadega – jääsalat, kurk, pirn, varsseller, kirsstomat. Mis magustoitu puutub, siis olen harjunud sööma selliselt, et magustoidu eel söön kõhu juba nii piisavalt täis, et näiteks torti mahub vaid üks sektor ja see ei tee mulle kindasti halba. Aga tean, et ka kahe sektori söömine ei mõjuta mu kaalu või üldist olemist – kui tahan, siis söön, aga mõistus selekteerib, et magus ei saa kunagi väga kasulik olla ning seega piiran vägagi teadlikult magusa söömist.

Kindlasti tahavad kõik buduaarikad teada ka seda, kuidas sul kaalu hoidmine läinud on?

Teen endiselt keskmiselt 4 korda nädalas trenni ja minu eelnevatele treeningutele lisaks olen võtnud vastu uue väljakutse, milleks on tai poks. Kui ma varem arvasin, et mu treeningud on füüsilise koormuse tõttu paljunõudvad, siis tai poksis käies võin öelda, et kõik see, mida ma varem tegin, oli naljategu. Näiteks, tai poksi treeningus on väga tavaline, et teha tuleb 100 kükki või 100 kätekõverdust.. Ja ma suudan seda! Umbes aasta tagasi ei oleks ma osanud seda isegi unes näha, aga täna on see reaalsus ja tehtud töö tulemus. Ja mis siin salata, olen endaga tõeliselt rahul ning ilmselt teinud endale maailma parima kingi – investeeringu endasse, enda tervisesse.

Kaal on kõikumises 65-67 kg vahel.

Karin Karu