Milliseid emotsioone tekitab tuntud lauljale Rolf Juniorile hambaarsti külastamine?

Saatest „Kaks takti ette“ oma lauljateed alustanud Rolf Roosalu, artistinimega Rolf Junior, kes osalenud ka “Eesti Laul 2010” ja “Eesti Laul 2011” võistlustel, üllitas oma viimase kauamängiva “Ööjanune” 2009. aasta jõulude paiku. Viimasel ajal on Rolf aga väga palju koostööd teinud teiste tuntud Eesti lauljatega, sealhulgas ka Merlyn Uuskülaga. Lisaks on noormees osalenud mitmetes muusikalides nagu “Tuhkatriinu”, “Fame”, “Cats”. Buduaar uuris alati kauni, särava naeratusega Rolfilt, kuidas suhtub mees aga hambarsti juures käimisse ning millised mälestused tal sellega seoses lapsepõlvest on.

Saatest „Kaks takti ette“ oma lauljateed alustanud Rolf Roosalu, artistinimega Rolf Junior, kes osalenud ka “Eesti Laul 2010” ja “Eesti Laul 2011” võistlustel, üllitas oma viimase kauamängiva “Ööjanune” 2009. aasta jõulude paiku. Viimasel ajal on Rolf aga väga palju koostööd teinud teiste tuntud Eesti lauljatega, sealhulgas ka Merlyn Uuskülaga. Lisaks on noormees osalenud mitmetes muusikalides nagu “Tuhkatriinu”, “Fame”, “Cats”. Buduaar uuris alati kauni särava naeratusega Rolfilt, kuidas suhtub mees aga hambarsti juures käimisse ning millised mälestused tal sellega seoses lapsepõlvest on.

“Hirmutavad kogemused jäävad ikka põhikooli aega, mil hambaravi oli hoopis teistsugune. Mäletan, et käisin hambaarsti juures ja mul puuriti jäävhammas lihtsalt pooleks ja siis öeldi selle peale veel: “Oih, pooleks läks.” Olin muidugi hämmingus,” meenutab Rolf. “Hiljem sai see hammas korda tehtud ja tegelikult mul rohkem erilisi probleeme hammastega olnud polegi, paar väikest auku, aga see on normaalne,” nendib noormees, et tegelikult on tal hammastega vedanud.

“Tänapäeval kindlasti selliseid probleeme nii lihtsalt enam ette ei tule ka, käin ise Viru hambakliinikus hambaid kontrollimas, seal on super teenindus ja karta pole küll midagi,” soovitab Rolf oma hambaarsti ka teistele.

 

Karin Karu