Mis toimus eile saates Üksikvanem otsib kaaslast? Kes on sinu lemmik?

32 kommentaari

Eilses Kanal 2 uues saates «Üksikvanem otsib kaaslast» rääkisid kaheksa saates osalejat oma elust ja ootustest kaaslase suhtes, vahendab Elu24 . Saadet juhib Krista Lensin, kes on samuti üksikvanem. Krista Lensinist ja tema tütar Simonest saad lugeda SIIT . Nüüd vaatame aga, mida saatesosalejad pajatasid…

Eilses Kanal 2 uues saates «Üksikvanem otsib kaaslast» rääkisid kaheksa saates osalejat oma elust ja ootustest kaaslase suhtes, vahendab Elu24 . Saadet juhib Krista Lensin, kes on samuti üksikvanem. Krista Lensinist ja tema tütar Simonest saad lugeda SIIT . Nüüd vaatame aga, mida saatesosalejad pajatasid…


Rutt

Saate esimene osaleja oli 26-aastane Rutt, kes elab Tartus ja kasvatab kolmeaastat poega. Töötab ta koolitusfirmas müügijuhina. Vabal ajal tahaks ta rohkem tegeleda spordi ja tantsimisega. Ise on ta mänginud korv- ja jalgpalli. «Õhtul telekat vaadates mõtled, et tahaks kellegi kaissu pugeda,» sõnas ta. Kõige rohkem abistab teda õde, kes elab ka Tartus. Sõbranna sõnul on Rutt hooliv ja energiline. Mees peaks kindlasti Ruti last aktsepteerima ja tedagi – kindlasti ei tohiks püüda naist muuta. «Ma olen oma harjumuste ja vigadega, neid pole mõtet muuta,» lisas ta.


Veljo

Teine osaleja oli 29-aastane Veljo, kes on puhastusfirma tegevjuht. Mehe sõnul ta tööd ei karda ja ta on valmis kõike õppima. «Voodi tegin poisile, kuigi sõber aitas,» lisas ta. Veljol on 6-aastane poeg Andreas. Koos meeldib neile jalgrattaga sõita ja poodi mängida. «Emalikku poolt võiks tal rohkem olla,» nentis mees. Vabal ajal käib mees peotantsu proovimas. «Kõrgemaid sihte pole,» naeris ta. Veljo tunnistas, et keegi võiks ta kõrval olla küll. «Mina!» teatas aga Andreas. Mees möönis, et võimalusi naist leida on küll, kuid ta on veidike laisk. «Ei saa mannekeeni ees olla, kelle järgi mõõdad,» tunnistas ta. «Kuid lahke, hooliv, rõõmus ja teda peab saama usaldada, kuigi see tuleb ajaga.»


Merilin

Kolmas osaleja oli Merilin, kes on 34-aastane ja tal on neli last. «Lapsed olid kõik oodatud ja nad on mulle rõõmu pakkunud, pole midagi kahetsenud,» sõnas ta. Ta elab Prangli saarel ja on rahvamaja juhataja. Merilin on üksi olnud 2,5 aastat ja talle meeldib savi voolida ning flamenkot tantsida. «Kes palju teeb, see palju jõuab,» nentis ta. Naine käib ka ülikoolis ja õpib lasteaiaõpetajaks – bakalaureuse kraad on käes ja praegu käib ta magistriõppes. «Ta võiks olla inimene, kes suhtleb vabalt ja tahaks käia paljudes kohtades,» sõnas ta. «Aus võiks olla – ükskõik kui tõsine see asi on. Mulle meeldib, kui mees teeb palju ja räägib vähe.»

Kristel-Annika

Neljas osaleja oli Kristel-Annika, kes on 36-aastane ja elab Tartumaal Tammistu külas ning tal on kaks last. Ta on üksikisikust ettevõtja ja üksi on ta olnud seitse aastat. Naise lemmiktegevuseks on reisimine ja lugemine. «Ei oska öelda, miks kedagi pole kõrvale tekkinud, kuigi meestuttavaid on mul rohkem,» nentis ta. Annika tunnistas, et ta ikka tütrega arutas, et milline mees võiks nende kõrvale tulla. «Kui kaubamajast saaks, siis võiks ju kohe ostma minna,» nentis ta. Tütar Annaliisa tahtis, et isakandidaat võiks lapsega mängida ja heas töökohas käia. «Täiesti tavaline meesterahvas – õige eesti mees,» oli naise soov lihtne. «Natuke nalja ja napsi muidugi ka, kuid ikka võiks stabiilselt kohal olla.»

Rein

Viies osaleja oli 39-aastane ehitaja Rein, kes on üksi olnud seitse aastat. Reinul on kaks last ja ta elab Viljandimaal Suislepa külas. «Kui hakkasin neid üksi kasvatama, siis elu muutus küll – kellaajast kellaajani kodus ja riidesse panek on meesterahvale küllaltki raske tegevus,» nentis ta. «Kuid kui see välja arvata, siis saan hakkama küll.»
Mehe hobideks on jooksmine ja male. Tütardega teeb ta hea meelega koos süüa. «Tore on ja saab meiega hästi hakkama.» sõnasid tütred. Tüdrukute sõnul võiks emakandidaat süüa teha ja ei tohiks laisk olla. «Otsest eelistust pole, tüsedad ei tohiks olla ja petta ka,» sõnas mees. «Emahellust ma küll pakkuda ei saa.»


Evelin

Kuues osaleja oli 31-aastane tallinlanna Evelin, kes töötab kassiirina ja kasvatab üksinda kahte last. Üksinda on ta olnud kuus aastat ning naisele meeldib rulluisutamine ja tantsimine. «Me just pakkusime talle, et ta võiks minna – nii lahe,» sõnasid tüdrukud. «Et ema üksi poleks, tal on vahel kurb.» Mehelt ootaks Evelin, et too võtaks teda sellisena, nagu ta on. Lisaks peaks mehel olema naisega sarnane huumorimeel. «Ei tohiks olla väga närviline,» lisas ta. Lisaks ei salli naine valetamist. Vabadel hetkedel käib ta sõpradel külas ja tantsimas, sest see on mõnus väljaelamise moodus. «Talvel on vähe nukker,» sõnas ta.


Andres

Seitsmes osaleja oli Andres, kes kasvatab kahte last. Ta on 38-aastane ja ise töötab ta Eesti Postis ja ehitusel. Mees elab Võrus ja üski on ta olnud seitse aastat. Mehe lemmiktegevuseks on rattasõit. Andrese sõnul on ta päris hea kokk ja eriti hästi oskab ta teha liha- ja ahjutoite. Suvel tahaks ta reisimas ja üritustel käia, kuid puudub isik, kellega minna. «Pole vahet kas linna- või maanaine, peaasi, et kodu korras hoiab ja toimu tuleb,» sõnas ta. «Kindlasti on igaühe jaoks keegi.»

Leena

Avasaate viimaseks tutvustatud üksikvanemaks oli Leena, kes on 26-aastane ja ta töötab rõivaste konstruktorina. Naisel on kaks last ja üksi on ta olnud seitse kuud. Leena elab Tallinnas, ta on kodune ja naise lemmiktegevusteks ja huvideks on maalimine, käsitöö, klassikaline muusika ja jazz. Naine tunnistas, et ta pelgas natuke saatesse tulemist, kuid ta soovib peret. «Kui laps tuleb ning kallista ja musitab, siis mõtlen, et võiks keegi kõrval olla, kelle juurde ta jookseb,» selgitas naine. «Isik, kes saaks siis aru, et kogu töö ja vaev on tasutud.» Mees peaks olema positiivne inimene, kes armastab elu, teda ja last.

Avalda arvamust: KES OLI SINU LEMMIK?

/Toimetas: Helena-Reet Ennet/