Moskva sünnipäev: pidu rikastele ja edukatele

Eelmise nädala reedel pidas trendikohvik Moskva oma 6. sünnipäeva. Tegemist oli kinnise üritusega ja kohale oli kutsutud vaid hoolikalt valitud seltskond. Avapeol musitseerisid Mihkel Matiissen, Lenna Kuurmaa ja Dagne Eskor. Palju polnud puudu, et ka Moskva turundusjuht Liis Lass oma lauljadebüüdiga algust oleks teinud. Laulmise au jättis ta aga seekord ikkagi Lennale. Pidu peeti väärikalt koos šampanja ja maasikatega. Taolisi kinnisi üritusi hakkab Moskva oma võtmeklientidele korraldama regulaarselt. Vaata pilte galeriist!

Eelmise nädala reedel pidas trendikohvik Moskva oma 6. sünnipäeva. Tegemist oli kinnise üritusega ja kohale oli kutsutud vaid hoolikalt valitud seltskond.

Avapeol musitseerisid Mihkel Matiissen, Lenna Kuurmaa ja Dagne Eskor. Palju polnud puudu, et ka Moskva turundusjuht Liis Lass oma lauljadebüüdiga algust oleks teinud. Laulmise au jättis ta aga seekord ikkagi Lennale.

Pidu peeti väärikalt koos šampanja ja maasikatega. Taolisi kinnisi üritusi hakkab Moskva oma võtmeklientidele korraldama regulaarselt.