NAINE KIHLUS KUMMITUSEGA ja unistab nüüd ühisest lapsest

5 kommentaari
NAINE KIHLUS KUMMITUSEGA ja unistab nüüd ühisest lapsest

Inglismaalt pärit Amethyst Realm rääkis Briti telesaates “This Morning,” et murdis kunagi oma peigmehele kummitusega truudust ning on peale seda seksinud veel vähemalt 20 erineva vaimuga. Hiljuti läks naise suhe järjekordse vaimuga aga lausa nii kaugele, et viimane palus Amethysti kätt, vahendab The Sun. 

Saatuslik kohtumine kihlatuga leidis aset tänavu veebruaris, kui naine oli Austraalias komandeeringus. Uut armastust ta enda sõnul tol hetkel ei otsinud. “Kõndisin ühel päeval looduses ja nautisin ümbrust, kui tundsin ühtäkki vapustavat energiat. Uus kallim oli saabunud,” rääkis ta telesaates. 

Naine ei uskunud, et kohtumine tõsisema suhte juurde viib, sest tavaliselt meeldib vaimudele ühes kohas viibida. Austraaliast lennukiga kodumaale sõites tundis ta aga, et vaim oli temaga kaasa tulnud ning see erutas Amethysti nii palju, et nad seksisid lennukis. “Olin õnnelik ja erutatud – nii erutatud, et pidime midagi ette võtma. Suundusime siis lennuki WC-sse ja nüüd olen ma Mile High Clubi liige,” uhkustas Amethyst.

Ühel romantilisel väljasõidul, kui paarike parajasti üheksa kuu möödumist tähistas, palus kummitus inglanna endale naiseks. “Ta ei laskunud ühele põlvele – tal pole ju põlvi. Aga ma kuulsin teda esmakordselt rääkimas. See oli sügav, seksikas ja ehe.”

Amethystil on plaanis abielluda paganliku tseremoonia käigus, kus nende käed sümboolselt ühte seotakse. Tema sõnul on vaimu ümber olev energia väga naiselik, kuid ta rõhutab, et see ei sega neil vahekorras olemist, sest kui asi puudutab vaimuseksi, siis pole sool vahet. Peale pulmi tahab ta ellu viia oma suurima unistuse – vaimult beebi saamise.