Naomi kihlatu on juba abielus

19 kommentaari
Naomi kihlatu on juba abielus

Supermodell Naomi Campbell´i unistuste abielu vene rahvusest miljardäriga on tänaseks kustunud. Nimelt on Naomi armuelu saanud tõelise põntsu – paljastus tema kihlatu salajane naine ja perekond, kirjutas Newsoftheworld.com

Supermodell Naomi Campbelli unistuste abielu vene rahvusest miljardäriga on tänaseks kustunud. Nimelt on Naomi armuelu saanud tõelise põntsu – paljastus tema kihlatu salajane naine ja perekond, kirjutas Newsoftheworld.com

Naomi sõbrad uskusid tõsimeeli, et Vladislav Doronin ongi tema eluarmastus ja mees, kellega naine lõpuks ka abiellub.

Ühel hetkel ilmus aga välja Vladislavi abikaasa, 44-aastane Ekaterina (tuntud kui Katja) ja kuulutas, et nad on Vladislaviga abielus ning nad on endiselt paar. Seetõttu aga ei saa Naomi olla ka mehe kihlatu.

Pärast tõe päevavalgele tulekut selgus ka see, et Vladil ja Katjal on 12-aastane laps. Katja ja Vladislav on olnud koos alates sellest ajast kui naine oli vaid 16-aastane.

Naine vaikis selle maha, kuna lootis, et Venemaa Donald Trump väsib kuulsast runway-missist. Naise arvates püüab Naomi oma viimast rongi, et saada veel enne 40ndat eluaastat last. Selle kõige tõttu on Katja sattunud tõelise meedialaviini alla, mis paneb aga tema perekonna suurt muret tundma. „Pere tuttavad ja sõbrad üle kogu maailma helistavad ja küsivad minult, mis toimub?” räägib miljardäri abikaasa.

Peale selle jutustab Katja, et tema arvates on Naomi tema mehega koos vaid raha pärast.

Katja ei taha muud, kui oma meest tagasi. Ta poleks seda ka meediasse toonud, kuid Naomi astus üle piiri, kolides Moskvas mehe katusekorterisse.

 

Tometas Leemet Prits

Buduaar.ee Tegevtoimetaja