Nõid Nastja õpetab, kuidas juuksed kiiremini kasvama saada

Selgeltnägija Nastja, kes on ka tõsieluseriaali "Selgeltnägijate tuleproov" võitja ning raamatute "Selgeltnägija Nastja" ja "Nastja hea tervise kokaraamat" autor, rääkis Buduaar.ru-ga iluteemadel kuidas hooldab Nastja oma kauneid kiharaid, millised on tema igapäevased ilurituaalid ning kuidas on ta suutnud leida harmoonia ning õnne iseendaga. Tuleb tunnistada, et ka meie leidsime Nastja nõuannetest paar nippi, mida kindlasti proovida tasub. 

Selgeltnägija Nastja, kes on ka tõsieluseriaali “Selgeltnägijate tuleproov” võitja ning raamatute “Selgeltnägija Nastja” ja “Nastja hea tervise kokaraamat” autor, rääkis Buduaar.ru-ga iluteemadel kuidas hooldab Nastja oma kauneid kiharaid, millised on tema igapäevased ilurituaalid ning kuidas on ta suutnud leida harmoonia ning õnne iseendaga. Tuleb tunnistada, et ka meie leidsime Nastja nõuannetest paar nippi, mida kindlasti proovida tasub. 

Oma juuste hooldamiseks on Nastjal kindlad nipid, mis toimivad alati. “Tervist ja läiget saavutada polegi nii raske. Üritan valida sulfaatideta šampooni lihtsalt sellepärast, et see on väga kahjulik, eriti lastele. Värvin ainult hennaga ja loomulikult teen kodus erinevaid looduslikke maske,” kommenteerib Nastja. 

Aga mida teha, et juuksed kiiremini kasvama saada? “Siinkohal kehtib vana tõde – juukseid tuleks lõigata kasvava kuuga. Kuu mõjutab väga tugevasti meie elu ja mitte ainult juuksekasvu. Arvestan kuu faasidega alati ja kõiges. Aga veel oleneb palju juuksuri kätest –  kui juuksuri käsi on kerge, kasvavad juuksed pärast kiiresti,” toob Nastja välja huvitava teguri, mis samuti peaks juuksekasvule hästi mõjuma.

Mis aga meiki puutub, siis Nastja tunnistab, et meigita ta kodust välja ei lähe. “Kasutan meiki igapäevaselt, olen selle oma emalt õppinud. Minu absoluutne miinimum, mida siis igapäev kasutan, on jumestuskreem, ripsmetušš, silmapliiats, põsepuna ja huuleläige.”

Sellest, kuidas saavutada harmoonia iseendaga, valmib Nastjal peagi terve raamat. “Naise jaoks on iseenesega harmoonias olekuks esmajärjekorras vaja olla naiselik, lihtsamalt väljendudes – naiselikkus ongi harmoonia. Ja naiselikkus – see pole üldse see, mida tavaliselt selle all mõistetakse, see pole kasutatava kosmeetika hulk. Töötan praegu raamatu kallal, milles kirjutangi harmooniast, naiselikkusest ja viisidest seda saavutada. Raamatus on täiesti konkreetsed ja kasulikud nõuanded,” kommenteerib Nastja ning räägib lähemalt sellest, kuidas saada õnnelikuks iseendaga. “Ma arvan, et oma õnne nimel tuleb ka pingutada, just nii nagu kõige muu puhul siin maailmas. Ei taha olla õnnelik – anna alla! Kuid kõige parem vahend depressiooni vastu on samal ajal kõige odavam – see on tegutsemine. Nendele, kel on depressioon, soovitan mitte istuda tegevusetult. Selle asemel, et arutleda selle üle, kui halvasti kõik on, peske parem aknaid, minge õhtujooksule, lugege lapsele raamatut, olge pidevalt haaratud kasuliku tegevusega nii enda kui ka ümbritsevate inimeste suhtes. Tegelikult on hästi palju kinni meie alateadvuses ja üleüldises suhtumises,” tunnistab Nastja, et ka õnnelik olemine on iga inimese enda teha. 

Maria Luiza
Buduaar.ru