Novembrikuise Buduaar Girls Night peo särtsakaimaks valiti pildil nr. 3 olev neiu

Novembrikuise Buduaar Girls Night peo särtsakaimaks valiti pildil nr. 3 olev neiu

Buduaari üllatusi täis pidudesari “Buduaar Girls Night” leiab aset iga kuu viimasel laupäeval Klubis Teater ning on kõikidele naistele alati tasuta. See on üritus, kust ei puudu kunagi seksikad meestantsijad, shampanja ning mis kõige olulisem – palju ilusaid ja toredaid naisi. Loodetavasti tuleb nendele pidudele alati kokku ka palju buduaarikaid, kes meie B-turul, foorumis või kommentaariumites suhtlevad. Nagu tavaks saanud, valis Buduaar ka sel korral viimasest peogaleriist välja 12 kõige särtsakamat naist, kelle seast Sina, kallis lugeja, saad valida välja oma lemmiku ja talle oma hääle anda. 

Buduaari üllatusi täis pidudesari “Buduaar Girls Night” leiab aset iga kuu viimasel laupäeval Klubis Teater ning on kõikidele naistele alati tasuta. See on üritus, kust ei puudu kunagi seksikad meestantsijad, shampanja ning mis kõige olulisem – palju ilusaid ja toredaid naisi. Loodetavasti tuleb nendele pidudele alati kokku ka palju buduaarikaid, kes meie B-turul, foorumis või kommentaariumites suhtlevad.

Nagu tavaks saanud, valis Buduaar ka sel korral viimasest peogaleriist välja 12 kõige särtsakamat naist, kelle seast Sina, kallis lugeja, saad valida välja oma lemmiku ja talle oma hääle anda.

 

Sel korral valisid Buduaari lugejad Buduaar Girls Night peo särtsakaimaks tüdrukuks pildil number kolm oleva neiu. Palju õnne võitjale ka Buduaari tiimi poolt! Selleks, et auhind kätte saada, palume võitjal Buduaariga võtta ühendust kahe nädala jooksul. Auhinnaks on sel korral The Body Shopi Vanilla Bliss kehavõi.

Buduaari kontaktid: email: info@buduaar.ee

kontaktnumber: (+372) 617 71 58

aadress: Narva mnt 13, II korrus