Nurjatud tüdrukute staar Kirke Algma: vahel tahan end erilisena tunda

Ülimenukast teleseriaalist "Nurjatud tüdrukud" tuntud näitlejatar Kirke Algma, kes peagi Ameerikast tagasi Eestisse naaseb, pole kunagi halli massi sulanduda viitsinud. Ameerikas ettekandja tööd teinud Kirke rääkis Buduaarile oma stiilist ja šoppamisharjumustest lähemalt.

Ülimenukast teleseriaalist “Nurjatud tüdrukud” tuntud näitlejatar Kirke Algma, kes peagi Ameerikast tagasi Eestisse naaseb, pole kunagi halli massi sulanduda viitsinud. Ameerikas ettekandja tööd teinud Kirke rääkis Buduaarile oma stiilist ja šoppamisharjumustest lähemalt.

Kirke, kes teleseriaali “Nurjatud tüdrukud” jaoks pool pead kiilaks ajas, on end alati pigem teksade kui kleidi kandjaks pidanud. “Eks ma üldjuhul eelistan tõesti teksaseid, samas suvel kui ilmad on soojad, kannan kleite nii palju kui vähegi võimalik,” tunnistab Kirke, et suvisel ajal kannab ta hea meelega ka kleiti.

Mis aga šoppamisse puutub, siis eraldi šopingupäevi Kirke ette ei planeeri. “Ma ostlen väga palju oma tujude ajel ning kallist hinda riiete eest maksma nõus ei ole. Tavaliselt käin suuremates kaubanduskeskustes, kus on suurem valik ja püüan leida miskit, milles end hästi tunnen,” ütleb Kirke, kelle jaoks mugavus on kõige olulisem. 

See, mida teised Kirke välimusest arvavad, pole teda kunagi väga huvitanud. “Kas ma tahan halli massi sulanduda või välja paista? Nii ühte kui ka teist, mõni päev on kohe selline tunne, et tahaks särada ja välja paista,” muigab Kirke, et nii nagu iga teine naine, tahab ka tema end vahel eriti ilusana tunda. Kirke lisab veel: “Üldjuhul on minu jaoks kõige olulisem mugavus ja see, et mina end hästi tunneksin. Alati on tore, kui keegi sinu riietuse kohta komplimendi teeb, aga tegelikult ei ole minu jaoks väga oluline, mida teised minu riietusest arvavad,” tunnistab Kirke, et nii kaua, kuni ta end ise oma kehas ja riietes hästi tunneb, on kõik hästi.

Karin karu