Olivia Newton-John avaldas oma ilu saladuse

Olivia Newton-John avaldas oma ilu saladuse

Grammy auhinnaga pärjatud Inglismaal sündinud Austraalia laulja, laulukirjutaja ning filminäitleja Olivia Newton-John (65) ütles, et õnnelik abielu John Easterling’iga (61) garanteerib talle püsiva noorusliku ilu. Laupäeval avalikustas ta oma Madame Tussauds’i jaoks tehtud vahakuju pildi, millel ta kehastab Sandy’t.

Grammy auhinnaga pärjatud Inglismaal sündinud Austraalia laulja, laulukirjutaja ning filminäitleja Olivia Newton-John (65) ütles, et õnnelik abielu John Easterling’iga (61) garanteerib talle püsiva noorusliku ilu. Laupäeval avalikustas ta oma Madame Tussauds’i jaoks tehtud vahakuju pildi, millel ta kehastab Grease’i Sandy’t.

Kaunilt naiselt uuriti, mis moodi ta suudab näha välja sama värske, särav ja kaunis nagu noorusaastatel. Newton-John naljatles, et selleks on näoringlõikus, ent lisas kohe, et ta pole midagi sellist teinud. “Ma usun, et ma olen õnnelik. Geneetiliselt olen ma nagu mu ema, kes nägi võrratu välja kuni surmani. Aga tõeline saladus on see, et ma olen väga väga õnnelik. Mul on fantastiline uus abikaasa ja meie elurütmid on väga kooskõlas.

Olivia Newton-John, kes 2008. aastal uuesti abiellus rõhutas ilu saladusena ka oma regulaarset finess-režiimi. “Ma mängin tennist ja käin jõusaalis kolm või neli korda nädalas. Ma tunnen ennast suurepäraselt ja kindlasti ei muretse ma oma vanuse pärast – see on lihtsalt number!”

 

Autor: Helena-Reet Ennet