PALJASTAVAD FOTOD! KAS Miley Cyrus ja Liam Hemsworth abielluvad või ei?

PALJASTAVAD FOTOD! KAS Miley Cyrus ja Liam Hemsworth abielluvad või ei?

Paar kuud tagasi lahvatas meedias uudis sellest, skandaalne popstaar Miley Cyrus on taas kihlatud oma endise kallima Liam Hemsworthiga, ent nüüd selgub, et jutud kihlusest olid alusetud. Jah, Miley kannab kihlasõrmust, mille ta sai Liam’ilt aastal 2012, ent kihlusest siinkohal rääkida ei saa – just nii väidab mees ise.

Paar kuud tagasi lahvatas meedias uudis sellest, et skandaalne popstaar Miley Cyrus on taas kihlatud oma endise kallima Liam Hemsworthiga, ent nüüd selgub, et jutud kihlusest olid alusetud. Jah, Miley kannab kihlasõrmust, mille ta sai Liamilt aastal 2012, ent kihlusest siinkohal rääkida ei saa – just nii väidab mees ise.

Liam ei varja, et ta elab Miley’ga jälle koos ja et nad on paar, kuid kihlumise ja abiellumise teemal lükkab ta kõik Miley varasemad jutud tagasi. Liam andis oma kodukohas Austraalias kohalikule meediaväljaandele intervjuu, kus ta rääkis oma seljavigastusest ning puudutas ta kihlumise jutte. Kuigi Miley hakkas uuesti kihlasõrmust kandma, ei tähenda see, et nad uuesti kihlatud oleksid.

Allikate väitel teeb Miley hetkel kõik, et seda suhet soojendada ja kihlust tagasi päevakorrale meelitada, ent Liam on üsnagi kindlameelne ja peale viimast lahkuminekut ta nii kergekäeliselt Miley’t uuesti naiseks paluma ei hakka.

Miley ja Liam kihlusid esimest korda aastal 2012, ent nende suhe sai läbi juba 2013. aasta teises pooles. Eelmisel korral oli Liami perekond abielu vastu, sest nad pidasid Miley’t liiga skandaalseks. 

Miley ja Liam jäid hiljuti paparatso kaamerate ette just siis, kui nad kodust väljusid ning lõunat sööma sõitsid. Pilte vaadates suurt kirge seal tõepoolest näha ei ole… 

Vaata pilte allpool!