Pammy ja Tommy soojendavad taas vana suppi

Sekspomm Pamela Anderson ja rokkar Tommy Lee on taas teineteist leidnud. Kuuldavasti kolis Anderson koos lastega isegi Lee juurde taas elama, teatab WENN. Ansambli Mötley Crüe staar Tommy Lee kinnitas pärast mitu nädalat kestnud spekulatsioone, et nad tõepoolest üritavad Pamelaga taas omavahelisi suhteid üles soojendada.

Sekspomm Pamela Anderson ja rokkar Tommy Lee on taas teineteist leidnud. Kuuldavasti kolis Anderson koos lastega isegi Lee juurde taas elama, teatab WENN.

Ansambli Mötley Crüe staar Tommy Lee kinnitas pärast mitu nädalat kestnud spekulatsioone, et nad tõepoolest üritavad Pamelaga taas omavahelisi suhteid üles soojendada.

“Pamela ja lapsed kolisid minu juurde tagasi. See on ülilahe ja ma olen kindel, et see töötab. Seda on laste nägudelt näha – nad on õnnelikud, kui me jälle koos oleme,” ütles rokkar.

Alates sellest ajast, kui Anderson ja Lee 1998. aastal oma abielu lahutasid, on Pamela Anderson veel kaks korda abielus olnud – abielud Kid Rocki ja Rick Salomoniga lõppesid mõlemad samuti lahutusega.

 

/Toimetas: Maarit Männama/