Paris Hilton tahab saada kunstnikuks

19 kommentaari
Paris Hilton tahab saada kunstnikuks

Uudis-uudis! Paris Hilton tahab saada kunstnikuks! Kollane ajakirjandus teab rääkida, et kuulus pärijanna on avastanud endas kunstiande ning tahaks nüüd seda jagada kogu maailmaga, vahendab Femalefirst.

Uudis-uudis! Paris Hilton tahab saada kunstnikuks!

Kollane ajakirjandus teab rääkida, et kuulus pärijanna on avastanud endas kunstiande ning tahaks nüüd seda jagada kogu maailmaga, vahendab Femalefirst.

Paris paljastas: “Mul on kodus üks tuba, mida kasutan maalimiseks. Mulle on juba pakutud ka näitust, mille plaanin avada järgmisel aastal.”

Lisaks sellele kinnitas Paris, et tema bimbolik imidž on pelgalt näitemäng ning ta pole üldse selline, nagu võiks arvata populaarse ja kõmulise teleshow “The Simple Life” põhjal.

“Arvan, et paljud inimesed nägid mind esmakordselt selles show’s ja ma jätsin neile seal ärahellitatud tuulepea mulje. Tegelikult ma mängisin oma rolli. Produtsendid tahtsid, et mina ja Nicole Richie oleksime pöörased ja naljakad ja ütleksime kohatuid asju,” selgitas kaunitar väljaandele Heat.

“Tegelikult olen ma palju vaiksem ja häbelikum. Ja kui ma pole kuskil avalikus kohas, kus ma pean käituma parishiltonlikult, siis veedan parema meelega aega kodus dressides mõnuledes!”

/Toimetas: Maarit Männama/