PETTUMUS: RIHANNA plaanib karjääripöördega miljoneid teenida

PETTUMUS: RIHANNA plaanib karjääripöördega miljoneid teenida

Popstaar Rihanna on aastaid oma fänne õrritanud uue albumiga ning nüüd lennutab ta oma austajate suured lootused vastu taevast, plaanides käia hoopis kuulsate Kardashianite radadel.

Selgub, et Rihanna on oma muusikalised ambitsioonid pannud pausile ning plaanib astuda paljude staaride, teiste seas ka Kardashianite jälgedes, ehk anda välja oma nahahoolduse liin, vahendab The Sun.

Lauljanna on patentinud brändi nimega Buff Ryder ning kuna Covid on hävitanud muusikatööstuse, siis soovib ta väideavalt miljoneid teenida hoopis ilutoodete müügiga.

“Rihanna üheksanda albumi ilmumine on määramata ajaks ootele pandud,” paljastab allikas. “Ta soovib oma milljonid teenida ilutoodetega ning plaanib uut nahahoolduse liini, mis oleks Fenty Cosmeticsi kõrval.”

“Tema pesubrändil läheb samuti nii hästi, et ta soovib rauda taguda kuniks see on veel kuum. Iga kord kui ta postitab endast mõne pildi oma pesubrändi kandes, lähevad müügid lakke.”

Tänu oma muusikale ja Fenty brändile on popstaar teeninud 480 miljoni naela suuruse varanduse. Ka Kylie Jenner ja Kim Kardashian on samuti suuresti tänu oma ilubrändidele kopsaka varanduse teeninud, seega on Rihanna õigel teel. Rihanna on mõistnud, et ilumaastikul liiguvad praegu suuremad rahad. Samal ajal on muusikatööstuses müügid tugevalt langenud.

Sarnased artiklid