Piilume Buduaar Shoppingu talvenumbrisse

Järgmise nädala alguses jõuab üle Eesti müügile Buduaar Shoppingu talvenumber. Uus number on täis väga põnevaid fakte, kergitame saladuseloori ja anname siinkohal mõned vihjed, millest lisaks ilu-ja moeuudistele lugeda saab. Kui eelmises numbris olid fotosessiooni tarvis särgid seljast visanud jalgpallurid, siis seekord pakuvad naistele silmailu  kompud meeskergejõustiklased.

Järgmise nädala alguses jõuab üle Eesti müügile Buduaar Shoppingu talvenumber. Buduaar.ee hooaja trendiajakiri Buduaar Shopping on läbinud mõned uuendused ja selleks, et paremini oma lugejateni jõuda, otsustasime ajakirja hakata levitama Lehepunkti müügivõrgus. Nüüd peaks ajakiri jõudma kõigisse Eesti linnadesse ja ka paljudesse küladesse ja seda saab osta hinnaga 19.90. Lisaks Lehepunktile müüvad ajakirja ka mitmed teie lemmikkauplused nagu näiteks Ideaal Kosmeetika, Sportland, Sixtina Boutique.

Buduaar Shopping on Eestis esimene sellelaadne ajakiri, peaaegu igal riigil on oma shoppamise ja rahakulutamise ideedest pakavad väljaanded- Venemaal ja Hollandis on kõige menukam Cosmopolitan Shopping, Inglismaal ja Lõuna-Euroopas müüb hästi Glamour Shopping, Saksamaal Lucky.

Uus number on täis väga põnevat infot, kergitame saladuseloori ja anname siinkohal mõned vihjed, millest lisaks ilu-ja moeuudistele talvenumbris lugeda saab. Need lugejad, kel on raskusi jõulukinkide valimisega, leiavad ajakirjast ligi 300 kingiideed. Lisaks leiad rohkelt infot tuntud inimeste  eelistuste ja lõbusate faktide kohta.
Ajakirjast saad teada, kui palju on tuntud Eesti naistel peokleite ja milliseid iluprotseduure keegi eelistab. Populaarsed Eesti mehed räägivad, millised 3 omadust peavad naises olema, et mehele meeldida. Magnar Freimuth ja Helen Sürje räägivad oma talvehobidest, ning Heti Tulve, Margit Jõgger, Maarja-Liis Ilus, Riina Suhhotskaja ja Kadri Bussov tutvustavad ilunippe. Vaatame üle, millised on Liis Lassi, Angela Aaki, Kaja Tuisu ja Katrin Karisma viimase aja lemmikud  ning tagatipuks uurime välja, millised on tuntud eestlaste meeldejäävamad aastavahetuspeod.  

Buduaar Shoppingu talvenumbris pakuvad naistele silmailu  8 komput meeskergejõustiklast, kes on fotosessiooni tarvis särgid seljast visanud. Lisaks saate teada, kuidas lõppes Buduaar.ee-l väljakuulutatud stiilimäng ja hooaja moefotode sessioon.

Ja see pole  veel kaugeltki kõik – ka sina võid olla selles ajakirjas, kuna oleme välja pannud rohkelt auhindasid nendele, kes on oma fotosid Buduaar.ee pildigaleriisse riputanud. Leia end pildilt!

 

Kõigest, mis 120 lehekülje peale mahub, ei saa siiski kirjutada ja jätame midagi ka üllatuseks. Loodame, et igaüks leiab midagi huvitavat ja jääme ootama teie tagasisidet Buduaar Shoppingu talvenumbrile.