Pildid! Millised Eesti staarid Buduaari LIVE turule sel korral müüma tulevad

Pildid! Millised Eesti staarid Buduaari LIVE turule sel korral müüma tulevad

Kõigi aegade suurim  Buduaari non-stop ostupidu ootab šoppajaid juba eeloleval nädalavahetusel, 13.–14. septembril. Kohal on kõik moemaanid ning glamuurset ostupidu juhib vabariigi tunnustatuim stilist Ženja Fokin. 

Kõigi aegade suurim Buduaari non-stop ostupidu ootab šoppajaid juba eeloleval nädalavahetusel, 13.–14. septembril. Kohal on kõik moemaanid ning glamuurset ostupidu juhib vabariigi tunnustatuim stilist Ženja Fokin. 

Ostupeole lisavad glamuuri särav staariturg ning Moetänav, kust on võimalik soodsa hinnaga soetada nii kohalike moeloojate kui ka rahvusvaheliselt tunnustatud moebrändide kaupa.

 

Staariturule on registreerunud juba mitmed pealinna säravaimad staarid ning moegurmaanid. Näiteks on oma osalemisest teada andnud laulja Jana Kask, eksmiss Laura Kõrgemäe, Tomi Rahula abikaasa Anni Rahula, näitlejanna Diana Klas, glamuursete šampanjade turundusjuht Evely Ventsli, ilmatüdruk Grete Klein, missid Madli Vilsar ja Kätlin Valdmets, lauljatarid Grete Paia ja Getter Jaani, näitlejatar Marilyn Jurman, modellid Lilian LõhmusMarilin Kaareste, Breth ja Keith Tootsi ja paljud teised.

Vaata pilte allpool!

……………………………………………………………………………………

Tallinna Buduaari turg LIVE leiab aset Eesti Näituste messikeskuse C-hallis, mis tähendab, et sügisene Buduaari turg LIVE on siiani toimunud ostupidudest suurim!

Ees ootab glamuurne ja särav staariturg, samuti avame taaskord Moeturu, kus on kohal mitmed tunnustatud Eesti disainerid ning seal juures pakub kosutust Moekohvik ning klubi Studio tegijad hoiavad meeleolu viimase peal.

Emade rõõmuks avame uuesti Buduaari lasteaia ning meestele pakub üllatusi ja meelelahutust meestehoid! Tegevust leidub kõigile.

Tallinna Buduaari turg LIVE toimub 13.-14. septembril Eesti Näituste messikeskuses.

Reede, 13. september
Kell 12-14 VIP šopping, pilet 7.90 €
Kell 14-21 turg avatud kõigile, pilet 3.50 €/ 2 €

Laupäev, 14. september
Kell 10-18 turg avatud kõigile, pilet 3.50 €/ 2 €

Turu sissepääs maksab alates 11. eluaastast naissoost külalistele 3,50 eurot ja sisaldab värsket  Buduaari ajakirjanumbrit ning kehtib kahepäevase piiramatu sissepääsuloana. Kuni 10-aastastele on sissepääs tasuta ning mehed saavad turule uudistama tulla 2 euro eest.

Vaata lisaks siit!