RAAMAT PALJASTAB Harry ja Meghani kuninglikust elust loobumise tegelikud põhjused

Buduaar

Shutterstock

Skandaalne raamat "Finding Freedom" lubab paljastada kõik, mis on tegelikult Prints Harry ja Meghan Markle kuninglikust elust loobumise taga. Väidetavalt süüdistati Meghanit ekslikult initsiatiivi vedamises ning tegelikult oli hoopis Harry see, kellel kõrini sai.

Kuningliku elu toimetaja Omid Scobie ja endise kuningliku elu korrespondendi Carolyn Durandi poolt kirja pandud raamat paljastab, mis viis tegelikult selleni, et Prints Harry ja Meghan Markle otsustasid kuningliku elu kohustused hüljata, vahendab Harper’s Bazaar.

Üks osa laupäeval avaldatud väljavõttest keskendub sellele, millist kohtlemist Meghan pidi hertsoginnana taluma ning kuidas teda süüdistati selles, miks Sussexid otsustasid lõpuks Los Angelesse kolida.

“Vähesed teadsid, kui palju ta ohverdas, et seda kõike toimima panna. Märtsikuus kurtis Meghan pisarsimi sõbrale, et ta loobus kogu oma elust selle pere nimel. Ta oli valmis tegema ükskõik, mida, aga lõpuks ei viinud see ikka kuhugi. See on väga kurb,” edastavad Scobie ja Durand raamatus hertsoginna meeleheidet.

Kui rääkida läbirääkimistest, mis Meghani, Harry ja kuningliku pere vahel käisid, kui nad teatasid, et soovivad finantsiliselt iseseisva elu peale minna, siis väidetavalt tegi üks käsundusohvitseridest koguni Meghani üle nalja, et too laseb kindlasti oma ilutoodete liini välja.

Mitmed õukondlased ja pereliikmed süüdistavad Megxitis endiselt Meghanit, aga raamatu sõnul pole hertsoginna sugugi kogu asja algataja, vaid Prints Harry oli juhtiv jõud, mis otsuseni viis. “Meghan lihtsalt julgustas meest muudatust tegema. Ta toetas oma abikaasat kõiges,” paljastab katkend raamatust.

“Põhiliselt oli Harry see, kes välja tahtis… Sisimas oli ta alati selle maailmaga võitluses. Meghan avas talle lihtsalt ukse välja,” pajatab skandaalne raamat. Siiski oli üks roll, millest polnud Harry valmis loobuma – nimelt võeti temalt kõik militaarsed kohustused. Mees pidi loobuma kogu veteranide kogukonnast, millega ta oli väga lähedaseks saanud ning see muserdas paari väga.