Raimondo soovitab randa Piibli kaasa võtta

7 kommentaari

Kui päike vähegi välja piilub, tahab igaüks meist randa päevitama minna. Kuid millist lugemist tasub randa kaasa võtta? Buduaar küsis tuntud nägudelt, mida tasub rannas lugeda.  Stilist Karolin Kuusik soovitas lugeda Peter Watsoni raamatut " Kohutav ilu". "See on ajalooline, hariv ning pole entsüklopeediline", ütleb Karolin. Teleprodutsent ja saatejuht Krista Lensin soovitas inimestel suvel võrkkiiges pikutada, valge vein jääkuubikutega pokaali panna ja vanu häid  lasteraamatuid üle lugeda. Naljamees Hendrik Normann ütles Buduaarile, et vahet ei ole, kus ja palju lugeda, tähtis on lugeda häid raamatuid. Muusik Indrek Raadik aka Summer soovitas kõigil sel suvel läbi  lugeda tapetud Putini-vastase ajakirjaniku Anna Politkovskaja raamatu " Putini Venemaa". " Sellesse raamatusse elad nii sisse, et võimalik, et kärssad maha… ", kommenteerib Summer.  Eelmise aasta Superstaari finalist Raimondo Laikre soovitus oli aga hoopis teisest puust, temas soovitas randa kaasa võtta Piibli. " Rannas on piisavalt aega, et lugeda õigeid asju", kommenteerib oma valikut Raimondo.

Kui päike vähegi välja piilub, tahab igaüks meist randa päevitama minna. Kuid millist lugemist tasub randa kaasa võtta? Buduaar küsis tuntud nägudelt, mida tasub rannas lugeda. 

Stilist Karolin Kuusik soovitas lugeda Peter Watsoni raamatut " Kohutav ilu". "See on ajalooline, hariv ning pole entsüklopeediline", ütleb Karolin. Teleprodutsent ja saatejuht Krista Lensin soovitas inimestel suvel võrkkiiges pikutada, valge vein jääkuubikutega pokaali panna ja vanu häid  lasteraamatuid üle lugeda. Naljamees Hendrik Normann ütles Buduaarile, et vahet ei ole, kus ja palju lugeda, tähtis on lugeda häid raamatuid. Muusik Indrek Raadik aka Summer soovitas kõigil sel suvel läbi  lugeda tapetud Putini-vastase ajakirjaniku Anna Politkovskaja raamatu " Putini Venemaa". " Sellesse raamatusse elad nii sisse, et võimalik, et kärssad maha… ", kommenteerib Summer.

 Eelmise aasta Superstaari finalist Raimondo Laikre soovitus oli aga hoopis teisest puust, temas soovitas randa kaasa võtta Piibli. " Rannas on piisavalt aega, et lugeda õigeid asju", kommenteerib oma valikut Raimondo.

Tuntud eestlaste soovitusi, mida rannas lugeda tasub, saad lugeda Buduaar Shoppingu suvenumberist.