Reese Whiterspoon hüppab prügikastis

USA menuka talkshow Ellen külaliseks oli eile Reese Whiterspoon, kes kinnitas saates, et ta ei hooli sugugi Oscaritest. „ Kellele need Oscarid korda lähevad … pealegi mul juba on üks”, naeris Reese. „Ja hea uudis on see, et ükskõik kui viletsaid filme sa ka ei teeks, nad ei saa Oscarit tagasi võtta”.
Aga mitte see ei olnud Reese`i kõige põrutavam avaldus. Nimelt rääkis kaunis näitlejanna ja 2 lapse ema, et talle meeldib palju prügi tekitada.

USA menuka talkshow Ellen külaliseks oli eile Reese Whiterspoon, kes kinnitas saates, et ta ei hooli sugugi Oscaritest. „ Kellele need Oscarid korda lähevad … pealegi mul juba on üks”, naeris Reese. „Ja hea uudis on see, et ükskõik kui viletsaid filme sa ka ei teeks, nad ei saa Oscarit tagasi võtta”.

Aga mitte see ei olnud Reese`i kõige põrutavam avaldus. Nimelt rääkis kaunis näitlejanna ja 2 lapse ema, et talle meeldib palju prügi tekitada. „Eriti palju loobin ma asju välja jõulude ajal ja kui prügi tünni ära ei mahu, siis see muudab mu natuke hulluks. Ma panen jalga kummikud, ronin prügitünni ja trambin seal, et prügi kokku suruda ja kõik ära mahutada. Mu poeg Deacon peab seda nii lõbusaks tegevuseks, ta kutsub mind prügikokkusurujaks emmeks.” Aga see pole veel kaugeltki kõik, mida Reese prügiga teeb.
Reese tunnistab, et mõnikord ta piilub ka naabrite prügi, et kas need on tühjad. Ja öösel, kui lapsed magavad, siis ma kogun prügi kokku ja panen naabrite tünni”, räägib Reese tõsimeelselt.  „Rääkisin seda jõulude ajal ka oma vennale, et mõnikord salaja viin prügi naabrite tünni ning mu vend tunnistas, et ka tema teeb seda mõnikord”, naerab Reese.

 

/Kadri Veisner/