Rihanna kannab odavaid ehteid!

Võiks eeldada, et staarid, kes teenivad kümneid miljoneid dollareid aastas, lubavad endale ka luksuslikku elu, rõivaid ning aksessuaare. Popstaar Rihanna (26) teenis eelmisel aastal ligi 43 miljon dollarit, kuid oma ehted ostab lauljatar ikka veel masstoodangut müüvast kauplusteketist Claire's. Hinna ja kvaliteedi poolest võib kauplusteketti Claire's võrrelda H&M'ga. 

Võiks eeldada, et staarid, kes teenivad kümneid miljoneid dollareid aastas, lubavad endale ka luksuslikku elu, rõivaid ning aksessuaare. Popstaar Rihanna (26) teenis eelmisel aastal ligi 43 miljon dollarit, kuid oma ehted ostab lauljatar ikka veel masstoodangut müüvast kauplusteketist Claire’s. Hinna ja kvaliteedi poolest võib kauplusteketti Claire’s võrrelda H&M’ga. 

Rihanna, kes on alati väljapaistvaid aksessuaare kanda armastanud, kommenteerib oma ostuharjumust nii: “Minu ehted ei ole päris kullast, samuti pole mul juveele ega muid hinnalisi kalliskive. Ostan aksessuaare odavatest poodidest nagu näiteks Claire’s ning vahel ka oma ema poest, mis asub Barbadosel.”

Allikas: www.buzzfeed.com