Robbie Williamsil on Paris Hiltoni pidutsemisest kõrini

Alles hiljuti andis George Clooney teada, et plaanib Britney naabrusest ära kolida (loe sellest SIIT ), sest sealne melu ei anna talle rahu. Nüüd plaanib sama teha Robbie Williams, kes on juhtumisi Paris Hiltoni
naabrimeheks ja kel on tõeliselt kõrini lõputult pidutsevast neidisest.
Aasta tagasi narkootikumide ja alkoholi liigtarbimise pärast
võõrutusravil viibinud Robbie’le on naabrinaisest kõrini, kirjutab The
Sun.

Alles hiljuti andis George Clooney teada, et plaanib Britney naabrusest ära kolida (loe sellest SIIT ), sest sealne melu ei anna talle rahu. Nüüd plaanib sama teha Robbie Williams, kes on juhtumisi Paris Hiltoni naabrimeheks ja kel on tõeliselt kõrini lõputult pidutsevast neidisest. Aasta tagasi narkootikumide ja alkoholi liigtarbimise pärast võõrutusravil viibinud Robbie’le on naabrinaisest kõrini, kirjutab The Sun.

“Parise uus kodu on viis maja Robbie omast edasi ja mehele see ei meeldi sugugi. Hilton plaanib enda kodu alla rajada peosaali, kus oleks võimalik pärast baaride sulgemist edasi pidutseda,” anti väljaandele teada. Robbie suust on sellist juttu küll natuke imelik kuulda, sest mees isegi on tuntud kui suur naistemees ja pidutseja. Kas laulja soovib endale lihtsalt reklaami või häirib teda tõesti, mis teises tänava otsas toimub, seda me kahjuks ei tea.

Pilt: Scanpix

/Toimetas: Helena-Reet Ennet/