Saagim: Õiget staari tunneb ka onu Vitja Kohta-Järvelt

11 kommentaari

Täna vastab Buduaari küsimustele portaali Elu24.ee peatoimetaja Anu Saagim, kes oma isiksusega Eesti meediamaastikule toonud palju glamuuri ja sära.

/Rubriik: 7 küsimust/

Täna vastab Buduaari küsimustele portaali Elu24.ee peatoimetaja Anu Saagim, kes oma isiksusega Eesti meediamaastikule toonud palju glamuuri ja sära.

1. Mis on Sinu isiklik arvamus sellest üldlevinud inglisekeelsest väljendist "There is no such thing as bad publicity" (ehk siis, et halba reklaami pole olemas)
Praktika näitab, et väide peab paika. Markantseim näide on ehk lugu, mis juhtus supermodell Kate Mossiga mõni aasta tagasi. Tütarlaps jäi vahele kokaiini tarbimisega. Pildid sellest, kuidas noor daam valget pulbrit ninna tõmbas, levisid välgukiirusel üle maailma.
Press hurjutas, tavakodanikud tänitasid ning mõned suuremad moemajad lõpetasid modelliga päevapealt koostöölepingud. Kuid ei möödunud kuudki, kui võis tõdeda, et "bad publicity" pöördus hoopis Kate Mossi kasuks. Mingil imeväel oli ta järsku catwalkidel veel nõutum modell, kui kunagi varem. Tema fotosessioonide hinnad tõusid kolmekordseks ning koostöölepingud katkestanud moebrändid pidid hambaid krigistades pealt vaatama, kuidas nende konkurendid skandaalist enneolematut kasu lõikasid.
Mossi nipp oli selles, et ta ei tõtanud toimunu kohta ülepeakaela jaburaid selgitusi andma või end välja vabandama. Ta oli lihtsalt vagusi ja andis aega pööristormil raugeda, hiljem napilt paaris intervjuus lihtsalt oma fännide ees vabandades.

2. Paljud avaliku elu tegelased Eestis väidavad tagasihoidlikult, et Eestis pole staare, et on tuntud inimesed. Mida Sina arvad, kas Eestis on staare? Kes on "staar" Sinu mõistes?
Igal maal, nii suurel kui väikesel, on alati omad staarid. Arvan, et meie kohalik staar on näiteks inimene, keda tunneb nii tädi Juuli Ruhnu saarelt, kui ka onu Vitja Kohtla – Järvelt. Mina pean staarideks inimesi, kes on saavutanud tuntust ka väljaspool Eestit.

3. Palun nimeta oma äranägemise järgi 7 tähtsamat asja, mida inimene peaks kindlasti elu jooksul kogema-tegema.
Ilmtingimata tuleks kogeda:
1. Armastust.
2. Vihkamist.
3. Kaotust.
4. Hingematvalt pöörast rõõmu nii, et maapind jalge alt kaoks.
5. Pettumust.
6. Tuleks nutta end kordki hingetuks.
7. Veidike kuulsust ja tähelepanu.

4. Millised oleksid 7 tööpakkumist, mida Sa tagasi ei lükkaks?
Elan hetkel Elu24-s nagu kärbes meepotis. Aga, kui natuke fantaseerida, siis olen tegelikult terve oma elu unistanud koduperenaise rollist. Suurest majast, kus jookseks ringi palju lapsi ja paar koera. Et võiksin igal argipäeval peret, töölt ja koolist saabudes, vastu võtta plaaditäie ahjusoojade kaneelisaiade ja rosinakisselliga. Et mul oleks jaksu ja tahtmist igal pühapäeva hommikul rõõmuga pannkooke küpsetada ning seejärel terve päev väänikutega õues hullata.
See tähendab, et palun ärge tehke mulle enam ühtki tööpakkumist!

5. Millised oleksid Sinu 7 soovitust vaba aja veetmiseks?
1. Minge õue jooksma või jalutama vähemalt kord päevas, sadagu seal kas või pussnuge!
2. Lööge kampa lastega, sest nemad oskavad välja nuputada maailma kõige lahedamaid mänge.
3. Reisige nii palju, kui võimalik.
4. Kord kuus nautige laisa inimese nädalavahetust. See tähendab, et tulge voodist välja ainult hädavajalikeks toiminguteks. Tellige koju rämpstoitu. Jooge selle kõrvale ohtralt šampanjat ning seirake telekast valimatult kõikvõimalikke saateid, mida te tavaliselt muidu elu sees ei vaataks.
5. Kord kuus sukelduge terveks päevaks mõnda mõnusasse spaasse.
6. Pidutsege end kord kvartalis pildituks.
7. Minge teatrisse.

6. Nimeta palun 7 asja, mida Sa endale ihkaksid osta, aga pole veel mingil põhjusel ostnud? (palun kirjuta asja nimetus, mis firmalt ja umbkaudne hind)
Mul pole ikka veel piisavalt briljante. Vajan hädasti veel vähemalt seitset, nelja kuni seitsme karaadist, sädelevat kivi.
Soovitatavalt Tiffanilt.

7. Palun nimeta 7 oma lemmik meigi- või hooldustoodet?
Dr. Hauschka roosikreem ja roosivesi näole
Guerlaini ilutooted sarjast "Orchidée Impériale"
Guerlaini kullapuuder "Forever Gold"
Elisabeth Ardeni "Eight Hour Cream"
Biothermi kehakreemid
YSL-i huulepulgad
Kanebo puudrid

/Toimetas Merlyn Uusküla/