Saate ”Väljalend” saatejuht Kertu Jukkum: mingisugust saate venitamist ei toimu

44 kommentaari
Saate ”Väljalend” saatejuht Kertu Jukkum: mingisugust saate venitamist ei toimu

Kertu Jukkum sai enamusele tuntuks enda võluva hääle poolest Raadios Sky Plus. Nüüdsest võime tegusat neidu näha ka teleekraanil! Nimelt uut hooaega on alustanud saade „Väljalend,“ mille üheks saatejuhiks on just Kertu! Buduaar uuris, kuidas on ta end uues ametis sisse seadnud ning millised on tema enda unistuste reisipaigad.

Kertu Jukkum sai enamusele tuntuks oma võluva hääle poolest raadios Sky Plus. Nüüdsest võime tegusat neidu näha ka teleekraanil! Nimelt uut hooaega on alustanud saade „Väljalend,“ mille üheks saatejuhiks on just Kertu! Buduaar uuris, kuidas on ta end uues ametis sisse seadnud ning millised on tema enda unistuste reisipaigad.

Pakkumine hakata saate „Väljalend“ üheks saatejuhiks ei tulnud Kertule ootamatult, nimelt käisid võimalikud koostöömõtted juba enne saate  ekraanile taastoomist. „Olin osakonna poistega juba mõnda aega arutanud võimalikku koostööd ja kui tuli otsus tuua ekraanile tagasi vana hea „Väljalend,“ pakuti mulle saatejuhi kohta,“ meenutab ta. Töö võttis neiu ilma pikema mõtlemiseta vastu, kuna leiab, et saate tiim on ülimalt professionaalne ning saade ise täpselt selline, millega telemaastikul algust teha.

Neile, kellel saadet vaadates jäänud mulje, justkui saatejuhid vahel hoiaks saates osalejaid kinni, et pinget veelgi üles kruvida, eksivad! „Mingisugust venitamise vajadust pole siiani olnud ja ei kujuta ette, et selline vajadus peaks tekkima, sest inimestel on piisavalt asjaajamisi, enne kui saavad „Väljalennu“ pakkumise vastu võtta ja lennukisse astuda,“ teab Kertu rääkida.

Kertu tunnistab, et kui talle antakse säärane võimalus, haaraks ta sellest kohe! „Pean tunnistama, et ajal, mil „Väljalend“ esimest korda eetris oli, olin mina teoreetiliselt stsenaariumi isegi läbi mänginud ja sestap hoidsin passi lähedal,“ meenutab ta.

Neiu enda unistuste reisisihtide hulka kuuluvad: Kambodza, Tai ja Austraalia. „Need tunduvad ahvatlevad sihtkohad olevat, kuid kindlasti on veel maid, mida külastades avastan nende võlu.“ Siiani kõige kaugemad reisid jäävad USA-sse, mille erinevates osariikides on ta käinud seiklemas. Samuti peab ta enda siiani parimaks reisikohaks just Ameerikat! „Ehk on need piiritud võimalused ja rahvuskirjusus, mis mind Ühendriikide puhul paeluvad,“ räägib ta Buduaarile.

Autor: Annika Ülejõe, Buduaar.ee toimetaja