“Seks, vein ja kutsikad” võidutseb müügi-edetabelite tipus. Lisatud Villu videokommentaar

38 kommentaari
“Seks, vein ja kutsikad” võidutseb müügi-edetabelite tipus. Lisatud Villu videokommentaar

Mõned nädalad tagasi said meie raamatupoed ühe huvitava ja vajaliku raamatu võrra rikkamaks. Nimelt ilmus müügile naistele suunatud raamat “Seks, vein ja kutsikad”, mis räägib konkteetselt ja selgelt naistele elust ja suhetest nii, nagu mees seda näeb, mõtleb ja arvab. Nii nagu raamatu autor ise, „paha poiss“ Villu Parvet, ei jäta ka tema raamat kedagi külmaks. Naiste uus lemmikraamat on paljudes huvi äratanud ja võidutseb Apollo raamatupoes esikohal. Ka teistes raamatukauplustes on on roosade kaantega naiste uus „must be piibel“ bestsellerite nimekirjas ja üks müüdavamaid raamatuid ilmumisest saadik. Isegi kõmulise “Kolmeraudse ” talk-show’d juhatas Mihkel Raud sisse lausega: “Seda raamatut saadab fenomenaalne müügiedu. Inimesed rabavad seda kui piiblit või sooja saia”. 

Mõned nädalad tagasi said meie raamatupoed ühe huvitava ja vajaliku raamatu võrra rikkamaks. Nimelt ilmus müügile naistele suunatud raamat “Seks, vein ja kutsikad”, mis räägib konkreetselt ja selgelt naistele elust ja suhetest nii, nagu mees seda näeb, mõtleb ja arvab. Nii nagu raamatu autor ise, „paha poiss“ Villu Parvet, ei jäta ka tema raamat kedagi külmaks. Naiste uus lemmikraamat on paljudes huvi äratanud ja võidutseb Apollo raamatupoes esikohal. Ka teistes raamatukauplustes on on roosade kaantega naiste uus „must be piibel“ bestsellerite nimekirjas ja üks müüdavamaid raamatuid ilmumisest saadik. Isegi kõmulise “Kolmeraudse ” talk-show‘d juhatas Mihkel Raud sisse lausega: “Seda raamatut saadab fenomenaalne müügiedu. Inimesed rabavad seda kui piiblit või sooja saia”. 

Buduaar uuris raamatut lugenud naiste käest, milliseid emotsioone on „Seks, vein ja kutsikad“ nendes  tekitanud ning võttis kommentaari ka raamatu autor Villu Parvetilt, mida näed lisatud videos.

Mari-Liis (31): Mõnes mõttes sain kinnitust, et olen õigel teel, vähemalt selles, mis minusse kui naisesse puutub, see tähendab, milline olla ja milline välja näha. Veel lihvin tänu raamatule oma niinimetatud võrgutamiskunste ja ka õppisin seda, et ei ole mõtet endale ette kujutada asju, mida tegelikult pole. Ehk kui mees sulle ikka ei helista, siis ta lihtsalt pole sinust huvitatud ning pole mõtet leida vabandusi enda ja sõbrannade jaoks, miks ta ei saa helistada jne. Samuti sain targemaks, kuidas SMS-i kirjutada n-ö õigesti ehk teisisõnu vähemalt alguses mitte üle pingutada tundepuhangutega kuti suunas, kellega oled hiljuti tutvunud. Kõige huvitavamad peatükid minu jaoks olid „Metsikust karjast oma lemmiklooma väljavalimine“ ning „Kahevõitlus ja suhtlusmängud“.  Veel ajas naerma autori enda kommentaar „padrunite“ kohta. Üldse selles raamatus on hästi just kirjeldatud, kuidas naised palju asju endale sobivalt ette kujutavad ja reaalsust eiravad.

Evelin (27): Olen lugemisega praeguseks jõudnud poole peale, siiani pole pidanud pettuma. Soovitan soojalt peatükki “Ligitõmbav naine“. Kuigi tundub, et meil, naistel, on justkui kõik selge, milline peab üks õige atraktiivne naine olema, on see peatükk hea ajuvärskedaja, juhul kui meil midagi ununema kipub. Palju nalja sai ka peatükis, kus ta räägib mehele “oma numbri” valetamisest. Numbri all ei mõelda su telefoninumbrit, vaid seksuaalpartnerite arvu. Lugesin kogu seda peatükki lai muie näol. Tõsine hea tuju süst. Samuti kukutasin juba veerandi raamatut läbi lugedes oma esialgse arvamuse ja sain selgeks, et raamat tõesti ei räägi magedalt meeste võrgutamisest ja kodustamisest, vaid tõstab enesekindlust ning õpetab naisel endast rohkem lugu pidama.

 

Raamat on müügil kõigis hästivarustatud raamatupoodides, kindlasti aga Apollos, Rahva Raamatus ja Prismas. Tänasest on raamat müügil ka Statolili bensiinijaamades üle Eesti. Kui tahad raamatut koju tellida, siis saad seda teha SIIT Buduaari lehelt, raamat maksab 13.90 ja sisaldab SmartPOSTi saatmiskulusid.

Buduaar.ee


Sarnased artiklid