Showmees Tarmo Kruusimäe aka Kojamees tahab kehastuda Andrus Veerpaluks

Showmees Tarmo Kruusimäe aka Kojamees tahab kehastuda Andrus Veerpaluks

Muusik ja poliitik Tarmo Kruusimäe aka Kojamees on nagu Hunt Kriimsilm, ameteid jagub tal tõesti palju – ansambli Kulo laulja, jalgpallifänne ühendava Jalgpallihaigla juht, Isamaa ja Res Publica Liitu kuuluv Tallinna Linnavolikogu liige, uudistesaate “Reporter” rubriigi “54 54 10 10”  eestvedaja. Kuid kui Tarmo saaks võimaluse võtta üle ükspuha millise tuntud inimese ameti, siis kehastuks ta heameelega Andrus Veerpaluks, – nii ütles ta Buduaarile.

Muusik ja poliitik Tarmo Kruusimäe aka Kojamees on nagu Hunt Kriimsilm, ameteid jagub tal tõesti palju – ansambli Kulo laulja, jalgpallifänne ühendava Jalgpallihaigla juht, Isamaa ja Res Publica Liitu kuuluv Tallinna linnavolikogu liige, uudistesaate “Reporter” rubriigi “54 54 10 10”  eestvedaja. Kuid kui Tarmo saaks võimaluse võtta üle ükspuha millise tuntud inimese ameti, siis kehastuks ta heameelega Andrus Veerpaluks – nii ütles ta Buduaarile.

Kes meist ei tahaks mõnikord lihtsalt vahelduse mõttes proovida kellegi teise ametit? Oleks ju huvitav, kui saaks erinevaid asju proovida ja veel mõne tuntud inimese glamuurset ametit? Pöördusime sama küsimusega Tarmo Kruusimäe poole. “Mina sooviksin sellisel juhul olla Andrus Veerpalu nahas ja just sel päeval, mil õigeks mõistev otsus saabus. Tahaksin tunda seda vabanemist  see on ilmselgelt võimas tunne,” põhjendab Tarmo, miks ta just Andrus Veerpalu nahas olla tahaks.

Kelle ametit tahaksid Sina proovida?

Karin Karu