Šokeeriv video! See modell rääkis oma elust ja haigusest

Šokeeriv video! See modell rääkis oma elust ja haigusest

Kui me kuuleme sõna “modell”, siis seostub sellega glamuur, ilu ja kõrgmood, ent see lugu räägib pisut teistsugusest modellist. New Yorgis elav modell Melanie Gaydos sündis haruldase sündroomiga ectodermal dysplasia, mistõttu on tema välimus moondatud ja ta ei saa seda mitte kunagi muuta. Melanie sündis alkohoolikute perekonda, lapsepõlves kannatas ta väärkohtlemise all ning ühel hetkel kaalus ta isegi enesetappu. Siis aga toimus Melanie elus muudatus ja ta õppis iseennast armastama.

Kui me kuuleme sõna “modell”, siis seostub sellega glamuur, ilu ja kõrgmood, ent see lugu räägib pisut teistsugusest modellist. New Yorgis elav modell Melanie Gaydos sündis haruldase sündroomiga ectodermal dysplasia, mistõttu on tema välimus moondatud ja ta ei saa seda mitte kunagi muuta. Melanie sündis alkohoolikute perekonda, lapsepõlves kannatas ta väärkohtlemise all ning ühel hetkel kaalus ta isegi enesetappu. Siis aga toimus Melanie elus muudatus ja ta õppis iseennast armastama.

Raske lapsepõlvega Melanie osales hiljuti tõsielulises projektis “What’s Underneath Project“, mille käigus tuli tal end kaamera ees riidest lahti võtta ning samal ajal oma elust ja iseendast rääkida. Projekti eesmärgiks on aidata inimestel mõista, mida ilu tegelikult tähendab ehk siis näidata seda, kui oluline on sisemine ilu. Melanie osales selles projektis hea meelega ning rääkis videos avameelselt sellest, mida ta oma elu jooksul läbi on pidanud elama ja kuidas ta modellindusega tegelema hakkas. 

Melanie on hämmastavalt ilus inimene – tal on ilus hing ja hea süda ning see kiirgab ka temast väljapoole. Seda ilu tuleb osata näha ja hinnata.

Vaata hämmastavaid pilte Melanie’st Facebookis siin

Allpool on video Melanie’st, mida tasub kindlasti vaadata!

Siin on paar kaadrit videost, Melanie tundub nendel piltidel küll kurb, kuid tegelikult ta pole seda. Melanie haigus on tema näoilmeid moondanud, seega on lihtsalt raskem aru saada, kui ta naeratab.