Superstaar Jana Kask üllatab Fallen Angels üritusel teatraalse etteastega!

Superstaar Jana Kask üllatab Fallen Angels üritusel teatraalse etteastega!

Sellel reedel, 24. septembril, toimub lounge Deja Vu´s järjekordne üritus sarjast Fallen Angels.  Õhtu kannab nime Royal Party ning valmib koostöös Tsarine shampanja, kosmeetikafirma Mary Kay, Ehteäri kaupluse ja superstaar Jana Kasega.
 

Sellel reedel, 24. septembril, toimub lounge Deja Vu´s järjekordne üritus sarjast Fallen Angels. 

Õhtu kannab nime Royal Party ning valmib koostöös Tsarine shampanja, kosmeetikafirma Mary Kay, Ehteäri kaupluse ja superstaar Jana Kasega. Jana kommenteerib: ”Fallen Angels’i ürituse tarvis on välja valitud väga huvitavad lood, mis ei ole ainult hea vokaaliga, vaid nende lugudega saab pisut ”mängida”. Kostüümiproov on juba tehtud ning kinnitan, et on, mida vaatama tulla, kuna sellist rolli pole ma varem etendanud. Samuti möödus kosmeetikabrändi Mary Kay fotosessioon väga meeleolukalt ning oli väga positiivne kogemus.”

Alates sellest nädalast on juhtiva kosmeetikabrändi Mary Kay, Fallen Angels’i üritustesarja ametliku toetaja ja koostööpartneri ning brändi reklaamnäoks Eestis Jana Kask. Mary Kay näol on tegemist nr. 1 kosmeetikafirmaga USA´s, bränd on tunnustatud nelja kvaliteetstandardi sertifikaadiga. 2009.a oli Mary Kay Eurovisiooni lauluvõistluse peasponsor Moskvas. Eestis tegeleb Mary Kay edasimüügiga Fallen Angels üritustesarja korraldaja Natalie Uljanova ning jumestusalast nõu jagab FA meikar Jenni Papstel.

Kõik, kes kohapeal Fallen Angels ürituse dresscode´ist (tsaar ja tsarinna) kinni peavad, saavad osa võtta auhinnamängust, mille auhinnad, väärtusega kuni 1000.-, on välja pannud kosmeetikabränd Mary Kay ja ehetekauplus Ehteäri.

Buduaar.ee