Suur galerii: poliitika- ja ärieliit uhkel Hennessy uusaastakontserdil

Suur galerii: poliitika- ja ärieliit uhkel Hennessy uusaastakontserdil

  Uue aasta esimesel päeval toimus Estonia kontserdisaalis traditsiooniline Hennessy uusaastakontsert, mis oli järjekorranumbrilt seitsmeteistkümnes. 2012. aasta Eesti muusikuks valitud maailmakuulsa dirigendi Paavo Järvi taktikepi all esinesid ERSO ja Ellerheina tüdrukutekoor ning meeleolukat show’d kandis üle ka ETV. Suursündmusele oli kogunenud nii poliitika- kui ärieliit, teiste seas kaunis poliitik Kaja Kallas oma elukaaslase ja vanemate seltsis, beebiootel Urve Palo, Evelyn Sepp, Kristiina Aigro, moelooja Katrin Kuldma, näitleja Britta Vahur ja paljud teised. Kaunis maani pitskleidis säras Hennessy tootejuht Evely Ventsli.  

Uue aasta esimesel päeval toimus Estonia kontserdisaalis traditsiooniline Hennessy uusaastakontsert, mis oli järjekorranumbrilt juba seitsmeteistkümnes. 2012. aasta Eesti muusikuks valitud maailmakuulsa dirigendi Paavo Järvi taktikepi all esinesid ERSO ja Ellerheina tüdrukutekoor ning meeleolukat show’d kandis üle ka ETV.

Suursündmusele oli kogunenud nii poliitika- kui ärieliit, teiste seas kaunis poliitik Kaja Kallas oma elukaaslase ja vanemate seltsis, beebiootel Urve Palo, Evelyn Sepp, Kristiina Aigro, originaalses outfitis Beatrice, moelooja Katrin Kuldma, näitleja Britta Vahur ja paljud teised. Kaunis maani pitskleidis säras Hennessy tootejuht Evely Ventsli.

Vaata mahukat pildigaleriid:

Fotod: Erik Riikoja, Ardo Kaljuvee