Sylvester Stallone uuest filmist: keegi ei teadnud sellest midagi

Sylvester Stallone uuest filmist: keegi ei teadnud sellest midagi

Sylvester Stallone’il polnud just kerge saada Hollywoodi kahurväge eesotsas Arnold Schwarzeneggeri ja Bruce Willisega oma uude filmi “Palgasõdurid”. Stallone’i sõnul oli nende kolme titaani kokkusaamine ühe stseeni jaoks nagu salaoperatsioon. “Me lasime Arnoldil tulla pühapäeva hommikul kell 4 ning Bruce’iga saime kokku vahetult enne Türgi lennuki peale minekut. Kõik tõid oma riided ning me filmisime kirikustseeni täiesti salajas. Jõudsime sinna kella 7 ajal hommikul ning mitte keegi ei teadnud, et me seal oleme,” paljastab Stallone filmi telgitaguseid.  

Sylvester Stallone’il polnud just kerge saada Hollywoodi kahurväge eesotsas Arnold Schwarzeneggeri ja Bruce Willisega oma uude filmi “Palgasõdurid”.

Stallone’i sõnul oli nende kolme titaani kokkusaamine ühe stseeni jaoks nagu salaoperatsioon. “Me lasime Arnoldil tulla pühapäeva hommikul kell 4 ning Bruce’iga saime kokku vahetult enne Türgi lennuki peale minekut. Kõik tõid oma riided ning me filmisime kirikustseeni täiesti salajas. Jõudsime sinna kella 7 ajal hommikul ning mitte keegi ei teadnud, et me seal oleme,” paljastab Stallone filmi telgitaguseid.

Filmis mängivad peale Stallone’i, Schwarzeneggeri ja Willise veel sellised kuulsad nimed nagu Jet Li, Mickey Rourke, David Zayas ja Jason Statham. Vaata filmi treilerit allpool!

Allikas: Showbizspy

Buduaar.ee