Tahaksid Buduaari ajakirjas modellitööd teha? Osale 13.04 Elite kevadtüdruku eelvoorus

Tahaksid Buduaari ajakirjas modellitööd teha? Osale 13.04 Elite kevadtüdruku eelvoorus

Armas modellimõõdus naine, kui sa oled vähemalt 18-aastane ja tahaksid kas lõbu pärast või oma model book‘i jaoks ühes moefoto sessioonis kaasa lüüa, mis ilmub Buduaari järgmises ajakirjas, siis kutsume sind osalema eeloleval reedel, 13. aprillil Elite kevadtüdrukute pildistamisel, mis toimub Buduaari kevadise moepeo Elite Model´s Fashion Night raames lounge/restoranis Number 9. Lisaks minifotosessioonile peol, mis algab kell 20.00, on sul võimalik nautida sel õhtul kevadiselt võrgutavat ja moodsat meelelahutust, mida pakub Elite Model´s Night: Spring Seductions. Lisainfo moeõhtu kohta leiad SIIT.

Armas modellimõõdus naine, kui sa oled vähemalt 18-aastane ja tahaksid kas lõbu pärast või oma model book‘i jaoks ühes moefoto sessioonis kaasa lüüa, mis ilmub Buduaari järgmises ajakirjas, siis kutsume sind osalema eeloleval reedel, 13. aprillil Elite kevadtüdrukute pildistamisel, mis toimub Buduaari kevadise moepeo Elite Model´s Fashion Night raames lounge/restoranis Number 9. Lisaks minifotosessioonile peol, mis algab kell 20.00, on sul võimalik nautida sel õhtul kevadiselt võrgutavat ja moodsat meelelahutust, mida pakub Elite Model´s Fashion Night: Spring Seductions. Lisainfo moeõhtu kohta leiad SIIT.

Kõikide meie fotograafi poolt sel õhtul üles pildistatud Elite kaunitaride pildid lähevad veebihääletusele ning kaks lemmikut, kellest üks on Elite lemmik ning teine lugejahääletuse lemmik, osalevad peagi Buduaari ajakirja suvise moeseeria pildistamisel.

Mida sa, hing, veel tärkavalt kevadelt ihkad, kui kaunist meiki ja soengut ning ülilahedaid moepilte sinu Facebooki kontot ja Buduaari ajakirja kaunistamas.

 

Kohtume reede õhtul kl 20.00 lounge/restoranis Number 9!