Tanel Talve: Suvi on veidi pingelisem!

Tanel Talve: Suvi on veidi pingelisem!

Tanel Talve, kes on tuntud Kanal2 saate „Reporter“ saatejuhina, on teatavasti lisaks teletööle ka väga andekas tsiklimees, kes oma reise videokaameraga üles jäädvustanud. Uurisime, mida huvitavat toob tsiklimehele suvi ning mida uut pakub „Reporter.“

Tanel Talve, kes on tuntud Kanal2 uudistesaate „Reporter“ saatejuhina, on teatavasti lisaks teletööle ka väga andekas tsiklimees, kes oma reise videokaameraga üles jäädvustanud. Uurisime, mida huvitavat toob tsiklimehele suvi ning mida uut pakub „Reporter.“

„Suvi on veidi pingelisem küll, sest saated vabas õhus on ikka midagi muud kui turvaliselt stuudioseinte vahel. Samas on „Suvereporter“ väga mõnus väljakutse, mille tegemist ma tõeliselt naudin,“ räägib mees suvistest saate „Reporter“ tegemistest.

Alles hiljuti tuli aga Tanel tagasi motoreisilt! „Kultuurne Motobande” on projekt, mis on samuti minu tegemiste seas TOP 5 seas kohe kindlasti. Teada, et selle tegevuse käigus teeme miskit head inimestele, mitte ei sõida lihtsalt niisama ringi, on ikka võimas. Kui siis hiljem Eesti erinevates paikades näen, et lapsed tõesti kasutavadki rattaga sõites meie helkurveste, on tunne eriti tore,“ räägib mees.

Samuti paljastab ta, et „Suvereporter“ on üllatustest pungil! „Nagu ikka, käime oma vaatajatel võimalikult lähedal, teeme saateid otse nende keskelt,“ paljastab ta Buduaarile.

Buduaar.ee