Tanja leidis mantli, mida kanda tossude ja õhtukleidiga

Buduaar uuris tuntud muusikalistaarilt Tanja Mihhailovalt, et millised on tema kümme asendamatut lemmikasja! Vahvat lugemist!

1. Must mantel
Otsisin seda paar aastat. Iga kord oli midagi valesti: värvitoon, kangas, lõige jne. Aga lõpuks leidsin täpselt paraja, mida võib kanda nii tossude kui ka õhtukleidiga.

Buduaar uuris tuntud muusikalistaarilt Tanja Mihhailovalt, et millised on tema kümme asendamatut lemmikasja! Vahvat lugemist!

1. Must mantel
Otsisin seda paar aastat. Iga kord oli midagi valesti: värvitoon, kangas, lõige jne. Aga lõpuks leidsin täpselt paraja, mida võib kanda nii tossude kui ka õhtukleidiga.

2. Kübar
Mulle väga meeldivad erinevad peakatted (kübarad, mütsid, rätikud jne).  Ja see on lemmik.

3. Pruun kott
Väga mahukas kott, kuhu saan kõik vajalikud asjad panna. Kuna mul on tavaliselt tõesti miljon asja kaasas, siis see kott on tõeline päästja.

4. Mõru šokolaad
Tegelikult mulle maitseb piimašokolaad, aga viimasel ajal ostan pigem mõrudat, täitsa hea on.

5. Huuleläige
Mul on ALATI huuleläige kaasas. Kodust lahkudes kontrollin kas rahakott, mobiil, koduvõtmed ja huuleläige on ikka olemas ja alles siis saan rahulikult minna. Mulle ei meeldi kui huuled on kuivad ja pealegi on sellel huuleläikel võrratu lõhn.

6. Küünlad
Ma arvan, et naised saavad hästi aru mida ma silmas pean, romantika ja puha.

7. I-pod
Kuulan väga palju muusikat ja mulle tohutult meeldib jalutada, nii et I-pod on väga kasulik ese.

8. Telefon
Ilma selleta ei saa üldse olla, see on ju mu töövahend. Kõik tööpakkumised, projektid jms tulevad tänu mobiilile. Ja muidugi on tore, kui sa saad igal ajal kuulda kalli inimese häält.

9. Goo Goo Dolls’i plaat
“Iris” – maailma parim laul.

10. Lõhn
Värske, õhuline ja natuke magus lõhn – täpselt mina. Mõtlen tihti, et
ostan mõne muu parfüümi, aga lõpuks jään ikka oma lemmiku juurde.