Toomas Kolgi suurim unistus ei täitu

Kui igapäevaelu liiga rutiinseks muutub, tuleb end oma mugavusstsoonist välja rebida ja midagi lahedat ette võtta. Kuidas siis muidu elule vürtsi lisada, kui mitte uute väljakutsete näol! Buduaar uuris laulja Toomas Kolgi käest, kelle fantaasial teadupärast piire pole, mida tahaks tema oma elus kindlasti ära proovida!

Kui igapäevaelu liiga rutiinseks muutub, tuleb end oma mugavustsoonist välja rebida ja midagi lahedat ette võtta. Kuidas siis muidu elule vürtsi lisada, kui mitte uute väljakutsete näol! Buduaar uuris laulja Toomas Kolgi käest, kelle fantaasial teadupärast piire pole, mida tahaks tema oma elus kindlasti ära proovida!

Unistada Toomasele meeldib ja nii mõnegi neist kavatseb ta kindlasti ka ellu viia. Kuid oma suurimat unistust tal ilmselt teostada ei õnnestu! “Minu suurimaks unistuseks on afäär mõne karismaatilise planeedi-, miks mitte ka galaktikavälise tulnukaplikaga,” naerab Toomas. 

Kui aga reaalsematest unistustest rääkida, siis mida huvitavat Toomas korda saata tahaks? “Tegelikult tahaksin tegeleda ametliku voice acting’uga ehk näiteks mõnele multifilmitegelasele oma hääl anda. Eriti äge oleks mõnele pahale tegelasele karm ja kruusane pale värvida. Samuti tahaksin oma seiklusromaani valmis saada – tunda seda tunnet, et sinu kirjapandu lahutab positiivselt inimeste meelt,” paljastab Toomas kaks unistust.

Jääme Toomase romaani ootama!

Karin Karu