Triinu Kivilaan on tähelepanuga harjunud

"Šveitsis ei tunta mind nii palju ära kui Saksamaal," räägib lauljatar Triinu Kivilaan Buduaarile. Tavaliselt kui keegi ta ära tunneb, siis vaadatakse lihtsalt järgi või lehvitatakse. Julgemad astuvad ligi ning vahetavad mõne sõnagi.

"Šveitsis ei tunta mind nii palju ära kui Saksamaal," räägib lauljatar Triinu Kivilaan Buduaarile. Tavaliselt kui keegi ta ära tunneb, siis vaadatakse lihtsalt järgi või lehvitakse. Julgemad astuvad ligi ning vahetavad mõne sõnagi.

Triinu on tähelepanuga harjunud ning see ei sega tal elamast oma tavapärast elu. Teda ei hirmuta isegi kõmupiltnikud, sest Saksamaal on nad palju rahulikumad võrreldes näiteks Ameerika paparazzod.

Eestis tuntakse teda tihti ära ning see on samas ka tunnustus noorele lauljatarile. Vaatamata oma tuntusele, on ta alati valmis andma autogramme ning nõus mõne pildi klõpsutamisega. "See kuulub minu töö juurde ning armas on fänne ka silmast silma näha."

Homme esineb endine Vanilla Ninja liige esmakordselt Eestis sooloartisitina Tartus Tasku moe- ja vabaajakeskuses New Yorkeri kaupluse ametlikul avamispeol. Peale esinemist jagab Triinu oma fännidele autogramme.

/Marko Tubli/