Tuntud inimesed annavad kriisile mõnusa litaka!

15 kommentaari
Tuntud inimesed annavad kriisile mõnusa litaka!

Reede, 27.veebruari õhtul avati Rotermanni Kvartali aatriumis Liisi Eesmaa ja Liisa Kivi kureeritud näitus „Kriis“, kus proovib T-särgi loojana kätt 50 ärksat kunstnikku, muusikut ja näitlejat. Avamisele saabus aukartust äratav hulk noori eesti loovjõude, kes nautisid näitust ja üksteist Ats Luige ja Jass Seljamaa valitud biitide saatel.

Reedel, 27. veebruari õhtul avati Rotermanni Kvartali aatriumis Liisi Eesmaa ja Liisa Kivi kureeritud näitus „Kriis“, kus proovib T-särgi loojana kätt 50 ärksat kunstnikku, muusikut ja näitlejat. Avamisele saabus aukartust äratav hulk noori eesti loovjõude, kes nautisid näitust ja üksteist Ats Luige ja Jass Seljamaa valitud biitide saatel.

Kui püüda kuidagi võtta kokku näitusel nähtut, siis tuleb tervitada (musta) huumorit ja irooniat, mis on õnneks eestlastel veres ka raskete aegadega kohtudes. Nii ripuvad efektsetel punastel ristidel julged ja/või jultunud T-särgid, mis lajatavad kriisile ühe mõnusa litaka.

Kriisiabi annavad: Andres Maimik, Toomas Volkmann, Rain Tolk, Mammu, Chalice, Madis Palm, Robert Kõrvits, Andres Lõo, Erki-Erich Merila, Kiwa, Kris Lemsalu, Erki Laur, Riina Varol, Helene Vetik, Okeiko, Jan Tomson, Aadam Kaarma, Veronika Valk, Joosep Rasmus Raide, Kalju-Karl Kivi, Ester Kannelmäe, Tõnis Savi, Kristjan Holm, Ivari Lippo, Edith Karlsson, Fabrique, Mihkel Virkus, Jaak Kaevats, Mari-Ann Mardo, Marilin Jeeser, Erik Riikoja, Gert Raudsep, Andres Keil, Magnus Vulp, Mart Juur, Helina Risti, Pello, Filippo Carroti, Kirill Safonov, Qba, Tristan Priimägi, Sten Saluveer, Risto Kalmre, Britt Samoson, Oksana Tandit, Ats Nukki, Reimo Õun, Johnny Broker, Aleksei Gordin, Liina Ristoja ja Madis Nestor

Iga projektis osalenu sai puhta T-särgid, et siis oma sõnum ja suhe hetkeolukorda riidele tulistada.

 

Toimetas Leemet Prits

Buduaar.ee Tegevtoimetaja