Ujuja Jane Trepp: pööran tähelepanu naturaalsele ilule

Ujuja Jane Trepp: pööran tähelepanu naturaalsele ilule

Buduaar uuris tuntud eesti ujuja Jane Treppi(22) käest, milliseid piiranguid seab sport talle ilumaailmas, milline on ta suurim moeaps ning millal ta end kõige kaunimana tunneb. Jane räägib, et kuna enamiku aja treenides veedab ta vees, on ilutoodete kasutamine pea et võimatu. “Olen suhteliselt meigivaba inimene ning pööran rohkem tähelepanu naturaalsele ilule ja selle säilitamisele. Basseinivesi kipub küllaltki kloorine olema ning seetõttu kulub igasugu losjoone ja kreeme küllaga. Lemmik on Elisabeth Ardeni Eight Hour Cream, mis teeb imet kareda naha ja lõhenenud huultega,” ütleb ta. Ka ilusalongidesse ei satu Jane just tihti. “Ma pole just väga tihe ilusalongi külastaja, aga näopuhastust-hooldust saab ikka tegemas käidud.” Neiu kodune ilurituaal on, nagu tema sportki, seotud veega, nimelt on Jane lemmik õhtune vann mõne lõõgastava vannisoola või -õliga.    

Buduaar uuris tuntud eesti ujuja Jane Treppi(22) käest, milliseid piiranguid seab sport talle ilumaailmas, milline on ta suurim moeaps ning millal ta end kõige kaunimana tunneb.

Jane räägib, et kuna enamiku aja treenides veedab ta vees, on ilutoodete kasutamine pea et võimatu. “Olen suhteliselt meigivaba inimene ning pööran rohkem tähelepanu naturaalsele ilule ja selle säilitamisele. Basseinivesi kipub küllaltki kloorine olema ning seetõttu kulub igasugu losjoone ja kreeme küllaga. Lemmik on Elisabeth Ardeni Eight Hour Cream, mis teeb imet kareda naha ja lõhenenud huultega,” ütleb ta. Ka ilusalongidesse ei satu Jane just tihti. “Ma pole just väga tihe ilusalongi külastaja, aga näopuhastust-hooldust saab ikka tegemas käidud.” Neiu kodune ilurituaal on, nagu tema sportki, seotud veega, nimelt on Jane lemmik õhtune vann mõne lõõgastava vannisoola või -õliga.  

Kuna Jane pole igapäevane meigikasutaja, siis üleslöömiseks pole tal eriti palju vaja. “Tavaliselt piirdun tagasihoidliku meigiga mõne erilise ürituse jaoks. Püüan rohkem rõhutada naturaalset joont ja meigiga mitte liialdada.” Ka riietumisstiil  on Janet väga lihtne. “Põhiliselt kannan mugavaid teksasid ja T-särki või toppi. Dressid jätan võistlustele kanda ja kleite kannan erilistel juhtudel.” Kõige ilusamana tunneb kaunitar end aga pühapäevahommikuti koduriietes ringi uidates.

Kui Jane ei tegeleks spordiga, siis sooviks ta kindlasti muuta oma juukselõikust. “Praeguste pikkade igavate kiharate asemele lõikaksin midagi moodsat ja huvitavat. Kuna aga enamiku ajast on mu juuksed märjad ja kuskile pealaele kokku krussitud, jääks huvitav lõikus lihtsalt märkamatuks,” nendib ta. Seoses juustega tuleb Janel meelde tema suurim moeaps. “Paar aastat tagasi käisin juuksuris, et oma pleekinud blondide triipude kõrvale midagi tumedamat sisse võõbata. Värvikaardi peal tundus toon igati sobiv, kuid nagu hiljem selgus, siis liiga tume. Juuksurist väljudes tundsin ennast sebrana – valgete ja mustade salkudega. Kuna peeglisse vaatamine oli piinarikas, käisin veel samal päeva teise juuksuri juures seda viga parandamas,” meenutab ta.

Tene Sommer